Rozpoczęła się budowa stadionu na Grand Slam!

2015-08-05 18:06:57(ost. akt: 2015-08-05 17:45:29)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Robotnicy zaczęli już pracę nad budową stadionu numer 1 na Grand Slam, który odbędzie się już 25 sierpnia! Zobacz zdjęcia!
Ci, którzy wybrali się na Plażę Miejską mogli zobaczyć robotników w akcji. Właśnie rozpoczęła się budowa stadionu numer 1. Prace idą zgodnie z harmonogramem, jesteśmy już po instalacji nowych łącz elektrycznych i budowie drogi dojazdowej. Kolejnym etapem prac jest niwelacja terenu i wymiana piasku na nowy - piękny spełniający warunki norm FIVB - poinformował Tomasz Kalinowski, manager d/s technicznych Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015.

Chociaż Grand Slam Olsztyn oficjalnie ruszy we wtorek, 25 sierpnia, to pierwsze mecze zostaną rozegrane już dzień wcześniej. — Prekwalifikacje kobiet odbędą się już w poniedziałek, a turniej eliminacyjny ruszy we wtorek. Natomiast u panów prekwalifikacje zaplanowano na wtorek, a eliminacje — na środę — informuje Rafał Pośpiech, dyrektor turnieju. — Mecze półfinałowe i finałowe siatkarek zostaną rozegrane w sobotę, a finały mężczyzn w niedzielę. Rozdanie nagród odbędzie się ok. godz. 17. Codzienne zmagania zwykle będą się zaczynały już o godz. 9, a kończyły ok. 18.