Losowanie grup do V Turnieju Dzikich Drużyn. Zobacz relację z wydarzenia w OlsztyńskaTV!

2015-05-29 15:20:00(ost. akt: 2015-05-29 18:34:39)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Piłkarskie emocje sięgają zenitu! W piątek po godz. 16 odbyło się losowanie poszczególnych grupy do V Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". To zaledwie przedsmak tego, co czeka nas w pierwszą sobotę czerwca na boiskach w Kortowie. Ale emocji nie brakowało!
Losowanie rozpoczęło się o godz. 16 w holu budynku Gimnazjum nr 3 i XI LO. Uroczystość rejestrowała nasza kamera, więc transmisję z losowania możecie obejrzeć poniżej!

V Turniej Dzikich Drużyn odbędzie się 6 czerwca w Kortowie, dzięki uprzejmości Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wystąpią 52 drużyny w czterech kategoriach wiekowych, czyli w jednym miejscu spotka się aż 520 zawodników z całego regionu!


Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe. A dokładnie trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej oraz najlepsi strzelcy, bramkarze i zawodnicy turnieju. Sponsorem nagród jest m.in. firma R-GOL.com z Ostródy. Oprócz tego każdy piłkarz otrzyma pamiątkowy dyplom.

O bezpieczeństwo zawodników zadba Grupa Pomocy Humanitarnej PCK w Olsztynie, a o sprawiedliwy przebieg meczów sędziowie z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Sprzęt nagłaśniający użyczy nam Gimnazjum nr 3 i XI LO. Wspiera nas także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie i Urząd Marszałkowski, który jest fundatorem pucharów i statuetek dla najlepszych zawodników.

mp