U Działyńskich odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

2015-05-16 10:00:00(ost. akt: 2015-05-15 09:55:01)
Tuż po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród

Tuż po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród

Autor zdjęcia: Dorota Lipska

W Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej The English Song Contest. Wzięło w nim udział mnóstwo utalentowanych wokalistów, spośród której najwyżej oceniono Weronikę Garbicz ZS w Kurzętniku.
Nad przebiegiem konkursu czuwało jury złożone z muzyków i nauczycieli języka angielskiego: Agnieszka Kasprzycka, Martyna Sarnowska, Arkadiusz Petka oraz Tomasz Kawiecki.

Pierwsze miejsce jury przyznało Weronice Garbicz z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, drugie Klaudii Dudulskiej z Zespołu Szkół w Mrocznie, a trzecie Patrycji Lenckowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście.

Wyróżnienia powędrowały do Adrianny Ługiewicz (Społeczna Szkoła Podstawowa w Tylicach) oraz Amelii Mioskowskiej (ZS w Bratianie). Nagrodę specjalną od Arkadiusza Petki otrzymała Klaudia Kendziorska (Szkoła Podstawowa w Skarlinie).

Koordynatorkami Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej były Sylwia Drzewińska i Katarzyna Markuszewska, nauczycielki języka angielskiego.

ZS im. Rodu Działyńskich, kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna