Szóstoklasiści odwiedzili Gimnazjum im. Orła Białego

2015-04-29 11:32:58(ost. akt: 2015-04-29 12:36:08)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

W poniedziałek (27 kwietnia) do Gimnazjum im. Orła Białego zaproszono szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej z Zagaj i Szkoły Podstawowej w Lelkowie, którzy przybyli do biblioteki szkolnej pod opieką wychowawczyń: Agnieszki Sidor i Ewy Karczewskiej.
Dyrektor Iwona Chojecka powitała zaproszonych nauczycieli i uczniów oraz przedstawiła zasady rekrutacji do naszego gimnazjum.

Następnie uczniowie obejrzeli dwie prezentacje multimedialne przedstawiające historię naszego gimnazjum. Pod opieką przewodniczącej SU Martyny Ciężkowskiej i jej zastępczyni Ireny Balcerzak zwiedzili klasopracownie naszej szkoły.

Uczestnicy Dnia Otwartego Gimnazjum mogli dowiedzieć się jak funkcjonuje i co ciekawego oferuje gimnazjum.

Na zakończenie przy słodkim poczęstunku uczniowie mieli okazję bliżej się poznać. Spotkanie przygotowały nauczycielki: Irena Sołoducha i Ewa Karczewska.

Samorząd Uczniowski


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Lach #1725538 | 31.61.*.* 30 kwi 2015 15:08

    Wielki szacunek dla pani Iwony bo o gminie Lelkowo pisze się tylko wtedy jeżeli dzieje się coś w szkole panie Stanisławie wstyd bo ta pani wciąż działa na rzecz gminy a PAN liczy tylko pensje i myśli jak obniżyć podatek od gruntu żeby jak najmniej płacić za swoje h co za egoizm

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz