Artur Barciś: Norek to postać tragiczna

2015-03-29 22:30:17 (ost. akt: 2015-03-29 21:56:48)

Autor zdjęcia: Artur Barciś

Znany i lubiany aktor Artur Barciś, który wkrótce przyjedzie do Olsztyn ze swoim spektaklem, przekonuje w rozmowie z „Gazetą Olsztyńską”, że po latach wciąż nie wie, kogo zagrał w filmach Kieślowskiego i że pamiętny serialowy Tadeusz Norek w rzeczywistości był postacią dramatyczną.
— 18 kwietnia zaprezentuje pan w Olsztynie wyreżyserowany przez siebie spektakl „Nie jesteś sama” z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Poznał ją pan osobiście?

— Tak, miałem okazję poznać panią Agnieszkę podczas Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. I kilka razy miałem przyjemność z nią rozmawiać. Kiedy byłem młodym, początkującym aktorem, wygrałem ten festiwal. Potem przygotowałem nawet swój recital na zamówienie tego festiwalu i pamiętam, że korzystałem z piosenki Agnieszki Osieckiej „Okularnicy”. ...

Zostało jeszcze 95% treści artykułu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mirek z Rynu #1703266 | 37.248.*.* 1 kwi 2015 11:53

    Pan Barciś to miły, skromny i sympatyczny człowiek. Oczywiście aktor z klasą. Byłem na spotkaniu z nim w RCK w Rynie. Mam miłe wspomnienia. Zawsze pamiętam jak ratował Białoruskiego lotnika azylanta na swojej posesji. Warto pojechać do Olsztyna na jego spektakl.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz