Sama się napadła?

2015-02-20 10:00:46(ost. akt: 2015-02-20 11:37:55)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Ostródzie

Pracownica sklepu monopolowego w Reszlu twierdziła, że została napadnięta, a napastnik wyrwał jej torebkę z utargiem. Jak ustalili jednak reszelscy policjanci napad był sfingowany, a pieniądze po prostu... zniknęły.
Na jednej z ulic miasta nieznany mężczyzna miał wyrwać 26-letniej Paulinie M. torebkę z utargiem oraz dowodem osobistym i kartami bankomatowymi. Funkcjonariusze ustalili, że cały napad został sfingowany przez kobietę, jej męża i szwagra. Pieniądze, które faktycznie zniknęły podejrzani przeznaczyli na rozrywkę i ubrania.

Jak wynikało ze zgłoszenia ekspedientki, kiedy szła zanieść do banku utarg sklepowy na jednej z ulic miasta podbiegł do niej mężczyzna i uciekł wyrywając jej torebkę z zawartością ponad 17 tyś. złotych. Po ustaleniu rysopisu napastnika policjanci natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Pracowali nad wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia. Finał dochodzenia był jednak zaskakujący - napad okazał się mistyfikacją. Cała trójka trafiła już do policyjnego aresztu. Podejrzani przyznali się do winy, teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Za kradzież pieniędzy grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast Paulina M. usłyszy też inne zarzuty - zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie i składanie fałszywych zeznań.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. LOK #1673381 | 81.190.*.* 23 lut 2015 22:17

    Ile czasu musi jeszcze upłynąć, aby ludzie zrozumieli, że skrót od tysiąca to tys. a nie tyś. ?

    odpowiedz na ten komentarz