Dzień Babci i Dziadka w Rękusach

2015-01-27 10:53:29 (ost. akt: 2015-01-27 14:35:51)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. To oni czynią dzieciństwo swych wnuków udanym i szczęśliwym. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach przygotowały babciom i dziadkom moc życzeń i niespodzianek.
Już kilka dni przed planowanymi występami dzieci wykonały swoim bliskim podczas zajęć plastycznych kartki z życzeniami. Maluchy z przedszkola pięknie pokolorowały kwiatki, które potem wycięły i przykleiły do łodyżek. Wszyscy sumiennie brali udział w próbach do występu. Śpiewali piosenki, ćwiczyli układy taneczne, recytowali wiersze.

Ciężką pracę dzieci docenili licznie przybyli na uroczystość goście – babcie, dziadkowie i rodzice. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, z uśmiechem i wypiekami na twarzy pokazywały to, nad czym tak długo pracowały. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia.

Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał małym artystom i nagrodziła ich gromkimi brawami.


Na koniec uroczystości dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami i kolorowe kwiatki oraz wszyscy zatańczyli. Dużą atrakcją okazała się prezentacja multimedialna, podczas której wyświetlone zostały zdjęcia naszych pociech wykonane w przedszkolu.

Rodzice, dziadkowie, a także same maluchy z dużym zainteresowaniem i rozbawieniem oglądali pokaz zdjęć, które przedstawiały miłe chwile spędzone w przedszkolu. Czas uwieczniony na zdjęciach to wspólne zabawy z rówieśnikami, ciekawe zajęcia rozwijające. To chwile radosnej zabawy i nauki, którymi przedszkolaki chciały pochwalić się przed zaproszonymi gośćmi.

Dziadkowie w podziękowaniu za wspaniałe występy obdarowali swoje wnuczęta mnóstwem słodkości. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.

Podziel się informacją
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie.

To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gminaEłk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. HA #1665659 | 83.9.*.* 13 lut 2015 21:15

  Kuzynka wójta nic dodać nic ująć

  odpowiedz na ten komentarz

 2. xyz #1648229 | 178.56.*.* 27 sty 2015 23:39

  pani ladzińska , daj pani juz spokój z pokazówkami, juz jest nowy wójt, a pani nos będzie dłuzszy od nosa pinokio

  odpowiedz na ten komentarz

 3. cieplo, ciepło #1647874 | 178.56.*.* 27 sty 2015 18:23

  mamy po dziurki w nosie tych gosci ladzińskiej i jej samej, pracować się nie da, jak trzeba robić na pokaz, nos jej rosnie jak dla PINOKIA

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD