Złoty Człowiek i Chochoł - zapraszamy na naszą relację z wielkiej gali!

2015-01-18 17:00:00(ost. akt: 2015-01-19 14:31:38)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Blisko miesiąc głosowania, ponad 100 propozycji i wielkie emocje przed wynikiem — tak można podsumować akcję Złoty Człowiek i Chochoł. Statuetki trafią do laureatów wybranych przez naszych czytelników już dziś podczas uroczystej gali. Rozpoczęcie o godz. 18. Zdjęcia z uroczystości i relację na bieżąco z olsztyńskiej filharmonii znajdziesz tylko u nas!
Najpopularniejszy polski akordeonista, zwycięzca drugiej edycji programu „Mam Talent”, czyli Marcin Wyrostek w niedzielę 18 stycznia zagra koncert w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Jednak to nie on będzie gwiazdą tego wieczoru.

Najważniejsi będą bowiem zdobywcy statuetek Złotego Człowieka i Chochoła. W końcu to ich decyzje oraz osiągnięcia w ubiegłym roku budziły nasz szacunek i podziw lub zdecydowany sprzeciw, a czasami nawet wściekłość.

Teraz przyszedł czas na rozliczenie ich wszystkich. Komu więc chcemy podziękować, a kogo zganić? Wielki finał akcji „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” już dziś!

Tylko u nas znajdziesz relację na bieżąco z gali w olsztyńskiej filharmonii! Zapraszamy od godz. 18.Niestety żaden ze zdobywców statuetki Chochoła nie zgłosił się po jej odbiór.