Quantcast

środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Piękne zabawy chorych dzieci

2014-12-17 14:32:14 (ost. akt: 2014-12-18 15:24:29) Artykuł sponsorowany

Grubo ponad setka dzieci z rodzicami bawiła się podczas imprez dla podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Były i zabawy, i konkursy, i Mikołaj.

W niedzielę setka dzieci z rodzicami bawiła się w Leśnych Wrotach. Elżbieta Jastrzębska z dziewięcioletnim synem Kubą przyjechała tam z Klonowa pod Ostródą. Miała kłopot ze zorganizowaniem wyjazdu, ale uwzięła się i się udało.

— Wychowuję Kubę sama, jest nam ciężko. Ale bardzo chciałam, żeby Kuba przyjechał. I udało się — cieszy się Jastrzębska. Kuba chodzi do szkoły specjalnej. Ma, jak mówi jego mama, i problemy z nauką, i kłopoty z emocjami. Bardzo dużo czasu spędza w szpitalach, a później na rehabilitacji. Na co dzień przyjmuje lekarstwa, które zalecają lekarze.

— Lekarstwa i rehabilitację opłaca nam Fundacja "Przyszłość dla Dzieci". To bardzo duża pomoc, bo utrzymujemy się tylko z tego, co da nam opieka społeczna — mówi mama Kuby. — Bardzo się oboje cieszymy, że mogliśmy tu przyjechać. Zawsze to jakaś odskocznia od codzienności.

Wiktoria Kostrzewska nie mogła sama opowiedzieć jak bardzo się cieszy z przyjazdu na imprezę. Siedmiolatka ma porażenie mózgowe. Jej rodzice Małgorzata i Piotr doskonale znają jednak swoją córkę.

— Widzimy, jaka jest radosna. Wiktoria jest bardzo towarzyska i cieszy się, że jest wśród sympatycznych ludzi — mówią rodzice dziewczynki. W fundacji mają subkonto, na którym zbierają pieniądze z jednego procenta.

Zadowolone były też trzyletnia Liliana i siedmioletnia Kornelia. Ich mama Dorota Ślubowska przyglądała się, jak dziewczynki przygotowują ciasteczka do pieczenia.
— Lilianka, mimo że ma już trzy lata, jeszcze nie mówi. Ma zdiagnozowaną cytomegalię i ciągle jest rehabilitowana. Lekarze dają nadzieję, że kiedyś będzie zupełnie zdrowym dzieckiem — mówi Ślubowska.

Natalia Rybacka właścicielka Rezerwatu Smaków Leśne Wrota przypomina, że ośrodek zajmuje się także organizacją wszelkich imprez rodzinnych i integracyjnych: wesela, komunie, chrzciny, konferencje, obozy, kolonie i zimowiska.

Rezerwacja:
Dział Sprzedaży i Marketingu
www.lesne-wrota.pl
e-mail: marketing@lesne-wrota.pl
tel. 531 440 531; 502 352 298


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB