Łapcie kosz świątecznych prezentów

2014-12-10 15:13:50(ost. akt: 2014-12-10 17:18:49)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Czujecie już zbliżające się Święta Bożego Narodzenia? My tak! Dlatego też proponujemy Wam konkurs. Nie ma udanych świąt bez rodziny oraz... bogato i pysznie zastawionego stołu.
To na nim w Wigilię musi się znaleźć przynajmniej dwanaście dań. Potem jeszcze dwa dni świąt. Każda z pań na pewno przygotuje wiele przysmaków i ulubionych dań domowników. A my mamy dla Was pięć koszy niespodzianek ufundowanych przez firmę JBB, czołowego producenta wędlin w Polsce. Co zrobić, by jeden z nich trafił właśnie do was?

Wystarczy przesłać sms z ciekawym uzasadnieniem, dlaczego chcielibyście otrzymać świąteczny prezent od firmy JBB. To mogą być kreatywne hasła, bądź też śmieszne wierszyki. Liczymy na waszą kreatywność. Na sms-y czekamy do 22 grudnia do godz. 9. Nagrody będzie można odebrać w sklepach partnerskich firmy JBB "DOMI" w Olsztynie, Iławie, Morągu, Ostródzie i w Szczytnie. W każdej z miejscowości wygrywa jedna osoba.

Już dziś wyślijcie sms o treści go.jbb.x, gdzie w miejsce x należy wpisać jedną z pięciu miejscowości i uzasadnienie, dlaczego kosz ma trafić właśnie do was. Sms-y należy wysyłać pod numer 7248. Koszt sms-a to 2,46 zł z VAT. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej. Regulamin.

Sponsor konkursu: