Zostań dziennikarzem obywatelskim !

2013-02-11 17:27:39(ost. akt: 2015-02-20 14:25:40)

Autor zdjęcia: archiwum

Widziałeś coś interesującego, bulwersuje Cię jakiś tekst? Chciałbyś napisać coś o okolicy w której mieszkasz? A może po prostu chciałbyś pochwalić się swoimi osiągnięciami. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swoje konto na naszym serwisie i zacząć pisać. Nie zapomnij wysłać adresu swojego profilu znajomym!
Niemal od początku prowadzenia naszych serwisów mogliście wysyłać swoje wiadomości. Informacje, które wysyłaliście czekały na akceptacje i publikacje. Postanowiliśmy usprawnić ten system i całkowicie otworzyć się na naszych czytelników. Teraz nie musicie czekać, aż ktoś opublikuje Wasz tekst. Materiały, które wysyłacie można zobaczyć natychmiast!

Wystarczy zarejestrować się w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego, jednego z najbardziej innowacyjnych systemów tego typu w Polsce! Na czym polega innowacja? Zarejestrowani użytkownicy zyskają swoją własną stronę, na której będą mogli podejrzeć swoje teksty i zdjęcia. Każdy użytkownik będzie otrzymywał punkty za działania na naszych stronach. Za każdy opublikowany tekst otrzyma ich niewielką ilość. Większą, kiedy tekst dostanie się na stronę główną, któregoś z naszych portali. Punktujemy też komentarze, które napiszą zarejestrowani.

Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swoje konto na naszym serwisie -> Zarejestruj Swoje Konto. Szczegóły i link aktywujący otrzymasz na adres twojej skrzynki pocztowej. Szczegółowa instrukcja poniżej.1. Kliknij na link powyżej. I wypełnij wszystkie pola. Adres e-mail musi być aktualny.


2. Kliknij na link aktywujący, który otrzymasz w e-mailu. I zaloguj się do serwisu. Linki do logowania znajdziesz na stronach głównych naszych portali.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!