Poważny wypadek na DK58. Rannego motocyklistę przetransportował śmigłowiec LPR

2025-08-13 13:40:52(ost. akt: 2025-08-13 13:45:23)

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

Droga krajowa nr 58 między Zgonem a Starymi Kiełbonkami jest zamknięta po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym. Dwie osoby jadące motocyklem zostały ranne.
Do groźnego wypadku doszło w środę (13 sierpnia) na DK58 w rejonie skrzyżowania Ławny Lasek. Zderzyły się tam motocykl i samochód osobowy.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące motocyklem — mężczyzna, który w stanie ciężkim zostanie przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, oraz kobieta przewieziona karetką.

Fot. KPP Mrągowo

Podróżujący samochodem osobowym nie doznali poważnych obrażeń. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, a służby kierują ruch na trasy alternatywne. Na miejscu pracują ratownicy medyczni, straż pożarna i policja.

Fot. KPP Mrągowo

Fot. KPP Mrągowo