Donald Trump a współczesna geopolityka i bezpieczeństwo międzynarodowe - Marek Budzisz
2025-06-02 17:52:48(ost. akt: 2025-06-02 22:28:03)
Donalda Trumpa do Białego Domu w 2025 roku znacząco wpływa na układ sił na arenie międzynarodowej. Co oznacza jego prezydentura dla Europy Środkowo-Wschodniej, polityki NATO i przyszłości konfliktu rosyjsko-ukraińskiego?
Podczas IX Kongresu Przyszłości zaprosimy do rozmowy o wpływie obecnego Prezydenta USA na globalne bezpieczeństwo. Wśród prelegentów znajdzie się Marek Budzisz – publicysta, historyk, dziennikarz, komentator bieżących wydarzeń politycznych oraz autor licznych analiz geopolitycznych.
Panel będzie okazją do rzetelnej i pogłębionej rozmowy o tym, w jakim kierunku zmierza światowy porządek, jakie stanowisko zajmuje Polska oraz jakie scenariusze mogą się urzeczywistnić w najbliższych latach.
Marek Budzisz - z wykształcenia historyk, a manager z racji wykonywanego zawodu (dyrektor finansowy w prywatnym funduszu inwestycyjnym) oraz publicysta. W przeszłości pracował, jako dziennikarz w telewizji, radiu oraz dzienniku "Życie". Doradca ministra szefa kancelarii Premiera oraz ministra finansów w rządzie Jerzego Buzka. Obecnie analityk poruszający tematy postsowieckiego Wschodu na swoim blogu i w prasie. Źródło: www.instytutwolnosci.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez