Zaginęła 16-letnia Daria z Morąga. Podczas ostatniej rozmowy ktoś wyrwał jej telefon

2024-07-10 10:17:35(ost. akt: 2024-07-10 10:38:12)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Zaginęła 16-letnia Daria Gąsiorek z Morąga. Jej bliscy są pełni obaw, ponieważ dziewczyna może być w niebezpieczeństwie. Podczas ostatniej wideorozmowy ktoś nagle wyrwał jej telefon z ręki.
Daria Gąsiorek z Morąga ostatni raz była widziana w poniedziałek, 26 czerwca, około godziny 16. Nastolatka wyszła z domu, informując najbliższych, że idzie do koleżanki. Ostatnie ustalenia wskazują jednak, że prawdopodobnie wyszła na spotkanie z mężczyzną, z którym nawiązała kontakt w internecie.

— Najprawdopodobniej Daria spotkała się z mężczyzną poznanym przez internet o nicku 'Lucyfer', który jest mieszkańcem Kartuz. Ostatnie logowanie telefonu zaginionej wskazuje na to, że Daria mogła (lub w dalszym ciągu może) przebywać na terenie Trójmiasta — informuje facebookowy profil Śladami zaginięć i tajemnic kryminalnych.

Bliscy Darii obawiają się o jej zdrowie i życie. Ich niepokój wzbudza sposób, w jaki zakończyło się ostatnie połączenie telefoniczne z nią. Podczas wideorozmowy ktoś wyrwał jej telefon z ręki.

— Nastolatka może aktualnie być aktualnie przetrzymywana wbrew własnej woli oraz może być odurzana narkotykami — czytamy w komunikacie dotyczącym jej zaginię

Policja poszukuje 16-letniej Darii Gąsiorek z Morąga. Nastolatka ma 162 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie czarne włosy i niebieskie oczy. Posiada dwa charakterystyczne tatuaże: symbol krzyża na klatce piersiowej oraz napis "Antoś" z datą urodzenia na lewej ręce.

W chwili zaginięcia miała na sobie czarny dres z białymi paskami. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Darii.

Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc na numer 47 732 44 00 lub kontaktując się z dowolnym komisariatem policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Każda, nawet z pozoru błaha informacja może pomóc w szybkim odnalezieniu dziewczyny.

Źródło:media