Nowe wydanie ,,Warmia & Mazury Magazyn Turystyczny" - lipiec 2024

2024-07-04 10:43:16(ost. akt: 2024-07-09 20:00:11)
Zapraszamy do wyjątkowej podróży z najnowszym wydaniem „Warmia & Mazury. Magazyn Turystyczny”! Przygotujcie się do zwiedzania najpiękniejszych zakątków świata i Polski!
Tym razem wyruszamy do Krakowa, gdzie historia ożywa na każdym kroku. Spacerując uliczkami tego magicznego miasta, poczujemy ducha dawnych czasów i odkryjemy jego liczne skarby. Przemierzymy również Szlak Świętego Jakuba, który prowadzi przez malownicze krajobrazy, oferując przy okazji chwile refleksji i wytchnienia.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy przewodnik po najciekawszych trasach rowerowych Warmii i Mazur, na których można cieszyć się naturą i spokojem. Następnie udamy się na północ Polski, do Gdańska – prawdziwej perły polskiego wybrzeża, zachwycającej swoją architekturą i bogatą przeszłością.

Ale to nie wszystko! Artykuł o podróży kamperem z Polski do Grecji pozwoli odkryć nie tylko jej urokliwe zakątki, ale także będzie źródłem wszystkich niezbędnych informacji, choćby na temat opłat drogowych. A jeśli marzycie o egzotycznych przygodach, wybierzcie się z nami na Bali, by poczuć prawdziwy chillout na rajskiej wyspie.

W lipcowym wydaniu magazynu odwiedzimy także Kair – matkę wszystkich miast świata – pełny fascynujących zabytków i wielowiekowej historii. Odkryjemy Kubę, klejnot Karaibów, gdzie czas płynie w rytmie salsy, oraz Kalifornię, złote wrota USA, krainę pełną słońca, plaż i marzeń.
Chcecie zobaczyć więcej? Nie przegapcie tego wyjątkowego numeru „Warmia & Mazury Magazyn Turystyczny” – to Wasz bilet do niezapomnianych przygód!


Byliście na niesamowitej wycieczce? Chcecie polecić ciekawe miejsca? Napiszcie do nas, opiszcie swoją podróż, wyślijcie zdjęcia.
Piszcie na maila: i.serowik@gazetaolsztynska.pl.

Serdecznie zachęcamy do kupna magazynu stacjonarnie: Empik, saloniki prasowe, dworce i lotniska
oraz w wersji online: http://www.kupgazete.pl/ i https://www.e-kiosk.pl.
Zamów prenumeratę – tel. 509 712 242