Nie Malediwy i Seszele, a Warmia. Lewandowski z rodziną odpoczywa w Stanclewie

2024-07-02 11:09:16(ost. akt: 2024-07-02 11:24:02)

Autor zdjęcia: Robert Lewandowski / instagram

Po trudach Euro 2024 większość piłkarzy od razu wyjechała na długie wakacje. Jedni odpoczywają na wyspach, opalając się na piaszczystych plażach, a inni wybrali ciszę i spokój. W tym właśnie gronie znalazł się Robert Lewandowski, który na wakacje z rodziną wybrał się na Warmię.
Nie da się ukryć, że naszym piłkarzom Euro 2024 nie poszło za dobrze. Reprezentacja Polski odpadła z turnieju zajmując ostatnie miejsce w grupie. Chociaż nie wszystko wyglądało tak jak sobie założyli, to ten czas na pewno był dla nich bardzo stresujący, dlatego zaraz po przylocie do Polski, większość piłkarzy udała się na wakacje.

Podobnie zrobił kapitan naszej reprezentacji, który na pierwszym miejscu postawił sobie rodzinę, ciszę i spokój.

Napastnik FC Barcelony podzielił się w mediach społecznościowych wzruszającymi zdjęciami z córkami.

— Najcenniejszy czas spędzony z moimi córkami, cenię sobie każdą wspólną chwilę. To czas wypełniony miłością, śmiechem i niezapomnianymi wspomnieniami — napisał Lewandowski.

Rodzinne wakacje Lewandowscy spędzają niedaleko Olsztyna. Na ten urlop wybrali swoją rezydencję nad jeziorem Jełmuń w Stanclewie.

Najpopularniejszy polski piłkarz łapie jak najwięcej chwil z rodziną, bo już za kilka dni będzie musiał opuścić Polskę. W środę (10 lipca) od badań medycznych rozpoczną się jego przygotowania do sezonu 2024/2025.

Liga hiszpańska ma wystartować w połowie sierpnia, a w pierwszej kolejce Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Walencją.