Skok w wakacje z Minionkami w Galerii Warmińskiej!

2024-06-26 09:33:20(ost. akt: 2024-06-25 16:14:53)   Artykuł sponsorowany
30 czerwca, w niedzielę handlową, w Galerii Warmińskiej będzie można świętować nadejście wakacji wraz z uroczymi Minionkami. Jeszcze przed lipcową premierą nowego filmu „Gru i Minionki: pod przykrywką” będzie możliwość osobistego spotkania najważniejszych bohaterów kultowych filmów dla dzieci. Każde dziecko odwiedzające centrum w tym dniu będzie miało możliwość pobawić się z nimi, poznać minionkowe sekrety, wspólnie eksperymentować, wygrać gadżety, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i oglądać najlepsze sceny z filmów.
Minionki znają wszyscy. Te urocze, dwu- lub jednookie żółte stworki, które uwielbiają banany, żyją na Ziemi od niepamiętnych czasów, a w niedzielę 30 czerwca w godz. 11:00 - 19:00 opanują Galerię Warmińską. I to nie żart! Organizatorzy przygotowali aż 132 różne minionkowe stanowiska z atrakcjami! W atrium więc powstanie cały minionkowy świat. Najważniejszym bohaterami tego dnia będą Kevin i Stuart, Minionki, które wstąpiły do Ligi Antyzłoczyńców i teraz tropią złych bohaterów po całym świecie. Pojawią się wraz z innym znanym Minionkiem: Bobem i dodatkowym niezwykłym gościem w muzycznym w pełnym niespodzianek Minionkowym Show. Zapozują też do zdjęć.

Występy Szalonych Naukowców i Minionkowe Kino


Na okrągłej scenie pięć razy dziennie będą pokazywać się Szaleni Naukowcy, którzy będą prezentować różne sztuczki i eksperymenty oraz zapraszać na warsztaty w Laboratorium Gru. Na scenie odbywać się będą też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: gadżetami filmowymi, zabawkami, słodkościami i innymi prezentami.

Na Minionki będzie można trafić także przy specjalnej foto-ściance. Dzieci będą mogły też nagrać z nimi filmik w 360° Gifbudce oraz posłuchać głosów minionkowych i ich mądrości przy ściance interaktywnej. W Minionkowym Kinie będzie można oglądać filmiki o przygodach tych żółtych rozrabiaków oraz zapowiedzi ciekawych filmowych premier.

– Początek lata trzeba uczcić należycie! Nic tak nie wprowadzi w radosny i beztroski wakacyjny nastrój jak spotkanie z zabawnymi i pomysłowymi Minionkami. W Galerii Warmińskiej stworzymy magiczny minionkowy świat, pełen rozrywki i wspaniałych niespodzianek. Zapraszamy wszystkie dzieci i tych, którzy są fanami tych żółtych, sprytnych urwisów – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Minionkowe gry i zabawy


Żadne dziecko z minionkowego świata nie wyjdzie głodne. Będzie można poczęstować się Minionkowymi Babeczkami, które zresztą można będzie samodzielnie ozdobić. W Minionkowym Kole Fortuny każde zakręcenie kołem oznaczać będzie nagrodę. Aby wziąć udział w tej zabawie wystarczy aktywnie uczestniczyć w innych atrakcjach.

Pojawią się też dwie strefy, w których będzie można się bawić i szaleć. W Strefie Sportowej organizatorzy zaproszą do gry w mini-tenisa, piłkarzyki i strzelania do bramki, zaś w Strefie Zabaw dostępne będą puzzle i zabawki, które wyprodukowano specjalnie z okazji premiery nowego filmu „Gru i Minionki: pod przykrywką”. Premiera w Multikinie w Galerii Warmińskiej odbędzie się 5 lipca.***

GALERIA WARMIŃSKA
Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.
Właścicielem i zarządcą Galerii Warmińskiej jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
Więcej na www.galeria-warminska.pl