Jennifer Lopez i Ben Affleck na krawędzi rozstania?

2024-05-31 11:00:00(ost. akt: 2024-05-31 11:07:29)

Autor zdjęcia: PAP

Najnowsze informacje sugerują, że sytuacja jest bardzo napięta...
Ostatnie doniesienia ze świata showbiznesu wskazują na poważny kryzys w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka, niemal dwa lata po ich ślubie. Spekulacje na temat rozwodu pary nie milkną, a najnowsze informacje sugerują, że sytuacja jest bardzo napięta.

Burzliwa historia miłości

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy związali się w latach 2002-2004, a Ben wystąpił nawet w teledysku do jej piosenki "Jenny from the Block". Ich pierwotny ślub miał odbyć się w 2003 roku, lecz został odwołany. W styczniu 2004 roku para ogłosiła rozstanie. Oboje znaleźli wówczas szczęście w innych związkach - Lopez wyszła za Marca Anthony'ego, z którym ma dwoje dzieci, a Affleck poślubił Jennifer Garner, z którą ma troje dzieci.

Po latach ponownie się spotkali i wzięli ślub 16 lipca 2022 roku, co było ogromnym zaskoczeniem dla fanów. Po kameralnym ślubie zorganizowali huczne wesele w luksusowej willi Afflecka.

Problemy w raju

Od momentu ślubu, media regularnie donoszą o rzekomych kłótniach i problemach w małżeństwie Lopez i Afflecka. W ostatnich tygodniach plotki o możliwym rozwodzie nabrały na sile. Portal In Touch Weekly informuje, że Jennifer Lopez jest w głębokim kryzysie emocjonalnym. „Jej serce jest złamane i ledwo je” – przekazał anonimowy informator. Dodatkowo, celebrytka miała napady krzyku i panikę, dzwoniąc w nocy do swoich menadżerów, próbując dowiedzieć się, jak poradzić sobie z sytuacją publicznie.

Nadzieja na pojednanie?

Mimo że Lopez błagała Afflecka o drugą szansę, ich małżeństwo wisi na włosku. Źródła donoszą, że para chce załatwić sprawę polubownie, ze względu na dzieci. Jednak zaangażowanie prawników może skomplikować sytuację.

Jennifer Lopez, mimo osobistych problemów, nadal aktywnie promuje swój najnowszy film "Atlas". Podczas jednego z wywiadów została zapytana o rozwód, ale zanim zdążyła odpowiedzieć, rozmowa została przerwana przez jej towarzysza, Simu Liu.

Czy to koniec jednej z najbardziej medialnych par Hollywood, czy też znajdą sposób na przezwyciężenie kryzysu? Czas pokaże.


źródło: światseriali.interia.pl


bm