Nowe wydanie „Warmia i Mazury Magazyn Turystyczny" - kwiecień 2024

2024-05-06 15:07:24(ost. akt: 2024-05-27 13:03:50)
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem „Magazynu Turystycznego". Zainspiruj się, planując swoje kolejne wakacje lub weekendowy wypad! Magazyn dostępny od kwietnia 2024.
Tym razem zabieramy Państwa do fascynujących zakątków Turcji oraz Sri Lanki, a także na malownicze trasy w Chorwacji. Przeniesiecie się z nami do magicznego Istambułu, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, a historia splata się ze współczesnością.

Pokażemy Wam Malezję w całym jej blasku, Meksyk z jego barwną kulturą i bajecznymi plażami oraz urokliwą Teneryfę. Jednak to nie koniec atrakcji, ponieważ Polska ma również mnóstwo ciekawych miejsc czekających na odkrycie!

Zobaczycie, jak aktywnie spędzić czas na Warmii i Mazurach. Opowiemy o urzekających swoim pięknem jeziorach, zielonych lasach i innych atrakcjach, które na pewno Wam się spodobają. Przewodnim hasłem będzie tutaj relaks i harmonia z naturą.

Odwiedzimy Łódź – miasto pełne kontrastów i niepowtarzalnego klimatu. Przespacerujemy się ulicami Gniezna, najstarszego miasta Polski. Odkryjemy uroki Olsztyna i Ełku!

Wciąż tęsknicie za przygodą? To udajcie się w podróż w czasie do warmińsko-mazurskiej wsi. A może wolicie wyruszyć na rowerowe szlaki, które przecinają malownicze krajobrazy Warmii i Mazur? To wszystko znajdziecie w najnowszym numerze „Magazynu Turystycznego”!czytaj więcej: Turecki ,,Smak Orientu"

Byliście na niesamowitej wycieczce? Chcecie polecić ciekawe miejsca? Napiszcie do nas, opiszcie swoją podróż, wyślijcie zdjęcia.
Piszcie na maila: I.serowik@gazetaolsztynska.pl


Serdecznie zachęcamy do kupna Magazynu:
stacjonarnie: Empik, saloniki prasowe, dworce, lotniska
Wersja online: http://www.kupgazete.pl/ i https://www.e-kiosk.pl.
Zamów prenumeratę: 509 712 242