Vito Bambino powraca na Kortowiadę!

2024-04-23 12:09:21(ost. akt: 2024-05-14 12:49:17)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Kortowiada to festiwal, podczas którego bawią się nie tylko świętujący studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ale także mieszkańcy miasta i regionu, czy miłośnicy Olsztyńskich Juwenaliów, przyjeżdżający specjalnie na tę okazję z całej Polski. Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnej, 63. już edycji tego wyjątkowego święta.
Od jesieni organizatorzy dzielą się gorącymi informacjami na temat przygotowanych atrakcji i wyczekiwanych koncertów. Line-up nadchodzącej Kortowiady 2024 wygląda naprawdę imponująco: na jednej scenie wystąpią legendy polskiej muzyki, wiele utalentowanych wokalistek i wokalistów, nietuzinkowe zespoły i znani raperzy.

Vito Bambino wystąpi na Plaży Kortowskiej!


Jeden z najbardziej znanych obecnie wokalistów w Polsce, związany także z zespołem Bitamina. Za sprawą wyjątkowego głosu i osobowości jego popularność nieustannie rośnie, co przekłada się także na ilość wyjątkowych współprac – w ostatnich latach można było go usłyszeć w towarzystwie Sanah, Igo, Mroza, czy Dawida Podsiadło. Jako solowy artysta wydał już dwa albumy – „Poczekalnię” oraz pokrytą już złotem „Pracownię”. Vito Bambino wystąpił podczas Kortowiady 2022, kiedy to czarował publiczność zgromadzoną na Plaży Kortowskiej – mamy nadzieję na powtórkę!

Organizatorzy przygotowali wiele kortowiadowych atrakcji


Kortowiada to jednak święto studentów, które zapewnia im także szereg innych atrakcji i wydarzeń, dzięki którym uczestnicy mogą się integrować i świetnie bawić. W tym roku będą mieli okazję m.in. zagrać w bingo, obejrzeć film pod chmurką czy nawet... wziąć udział w weselu! Informacje na temat wspomnianego Kortowskiego Bingo, Kina Plenerowego czy Wielkiego Kortowskiego Wesela i innych planowanych wydarzeń znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy: www.kortowiada.pl w zakładce WYDARZENIA.

Ostatnia szansa na zakup karnetu z III puli


Nadal można nabyć karnet upoważniający do wstępu na Plażę Kortowską, gdzie zlokalizowana będzie Scena Główna. Do końca kwietnia w sprzedaży są karnety z III puli. W kolejnej dostępne będą także bilety jednodniowe. Jak informują ponadto organizatorzy, na początku maja opublikowany zostanie szczegółowy line-up imprezy, a w sprzedaży pojawią się bilety jednodniowe. Uczestnictwo w wydarzeniach towarzyszących nie wymaga posiadania karnetu.

Sponsorami Głównymi wydarzenia są T-Mobile, Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Max Premium Burgers. Partnerem strategicznym Kortowiady jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.