Debata kandydatów na prezydenta Olsztyna - II tura

2024-04-11 16:12:32(ost. akt: 2024-04-11 21:22:01)
Robert Szewczyk kontra Czesław Jerzy Małkowski – debata kandydatów w II turze wyborów na prezydenta Olsztyna.
Już w piątek, 12 kwietnia 2024 r., będą mogli Państwo obejrzeć debatę, w której udział wezmą dwaj kandydaci na prezydenta Olsztyna, Robert Szewczyk i Czesław Jerzy Małkowski. Debatę będzie można oglądać o godz. 20.00 na www.gazetaolsztynska.pl.
Wydarzenie poprowadzą Anna Głazek i Andrzej Mielnicki.

Debatę podzielono na trzy części, które różnić się będą formą dyskusji i tematami do omówienia.

W pierwszej części o tym, kto będzie odpowiadał pierwszy na pytania, zdecyduje losowanie. Poświęcona ona będzie dotychczasowym inwestycjom miasta.

W drugiej części uczestnicy będą mieli możliwość przepytania siebie nawzajem. Każdy kandydat będzie miał 30 sekund na zadanie pytania, 60 sekund na udzielenie odpowiedzi, a następnie 30 sekund na ewentualną ripostę. Rozpocznie osoba, która nie zaczynała pierwszej części.

Na zakończenie, w trzeciej części debaty, każdy kandydat będzie miał 90 sekund na przedstawienie w formie podsumowania swoich najważniejszych argumentów i propozycji dla mieszkańców Olsztyna.

Debata zapowiada się jako istotne wydarzenie w kampanii wyborczej, podczas którego obaj kandydaci będą mieli szansę przedstawić swoją wizję rozwoju miasta i odpowiedzieć na pytania istotne dla mieszkańców.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. frost #3114423 12 kwi 2024 16:41

    Gdyby na prezydenta Olsztyna startowałaby pusta beczka i kandydat KO to bezwzględnie głosuję na beczkę. Koalicja Oszustów.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz