Mazury idealne miejsce do workation - Piotr Burczyk

2024-03-15 23:38:40(ost. akt: 2024-03-15 23:43:44)
Zapraszamy na wyjątkowy panel poświęcony pracy zdalnej w niezwykłym otoczeniu Mazur! "Mazury - idealne miejsce do workation" to panel, na którym porozmawiamy o możliwościach pracy zdalnej w otoczeniu jezior, lasów i świeżego powietrza Mazur.

Podczas panelu będziemy dyskutować o nowatorskich sposobach łączenia pracy i wypoczynku oraz o potencjale Mazur jako doskonałego miejsca do realizacji koncepcji workation. Nasz panelista, Piotr Burczyk, Zastępca Dyrektora Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat wykorzystania walorów Mazur w pracy zdalnej.

Dołącz do nas, aby poznać sekrety efektywnej pracy zdalnej w otoczeniu natury i cieszyć się inspirującą dyskusją na temat wykorzystania potencjału Mazur jako idealnego miejsca do pracy i wypoczynku!

Poznajcie również prelegenta!

Piotr Burczyk, Zastępca Dyrektora Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego — nadzoruje pracę Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Obrazek w tresci