Perspektywy Rozwoju Warmii, Mazur i Powiśla - Mateusz Szauer

2024-03-11 20:34:06(ost. akt: 2024-03-11 20:35:10)
"Perspektywy Rozwoju Warmii, Mazur i Powiśla" - zapraszamy na panel z udziałem Mateusza Szauera, Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego. Mateusz Szauer to doświadczony urzędnik, który od lat aktywnie działa na rzecz rozwoju naszego regionu. Jego wiedza i zaangażowanie z pewnością będą nieocenionym źródłem inspiracji podczas dyskusji na temat perspektyw rozwoju Warmii, Mazur i Powiśla. Dołącz do nas, aby poznać wizję przyszłości naszego pięknego regionu z perspektywy!

Poznajcie również prelegenta!

Mateusz Szauer - absolwent studiów MBA, specjalista ochrony środowiska, administracji publicznej i zarządzania samorządem terytorialnym. Członek i aktywny działacz Platformy Obywatelskiej.
Przez ponad 17 lat zawodowo związany był ze Starostwem Powiatowym w Iławie, gdzie pełnił funkcję dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Był także geologiem powiatowym.
Od lat udziela się społecznie, współtworząc Lubawskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, z którym organizował cykle wycieczek rowerowych oraz spotkań związanych z historią i przyrodą ziemi lubawskiej. Inicjator i organizator wielu akcji związanych z ochroną środowiska naturalnego: sprzątanie jezior, rzek, lasów, sadzenie drzew miododajnych. Współuczestnik wielu projektów realizowanych przez powiat iławski, w tym dofinansowanych ze środków rządowych i europejskich, a także programów lokalnych organizowanych przez powiat oraz jednostki samorządu terytorialnego.
Pasjonat pracy dla samorządu, lokalnej historii, polityki, muzyki i sportu.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.


Obrazek w tresci