Stomil Olsztyn potrzebuje dopingu kibiców. Gdzie można wesprzeć biało-niebieskich?

2024-03-08 19:00:00(ost. akt: 2024-03-08 15:19:28)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Piłkarze Stomilu, którzy znaleźli się w strefie spadkowej II ligi, zagrają w sobotę na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola. Gdzie jeszcze można kibicować w Olsztynie?
Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali ostatnio na wyjeździe 0:2 z Łódzkim Klubem Sportowym II. To spowodowało, że podopieczni Bartosza Tarachulskiego znaleźli się w strefie spadkowej drugiej ligi.

Sobotnie (9 marca) spotkanie na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola będzie więc niezwykle istotne, by olsztynianie poprawili swoją sytuację w tabeli.

Zarząd Stomilu informuje, że z okazji piątkowego święta kobiet zainteresowane panie będą mogły na to spotkanie kupić bilet za symboliczną złotówkę.

Wejściówki można nabyć przez internet oraz w siedzibie klubu w piątek w godzinach 15-18. W sobotę kasy biletowe będą otwarte od godziny 12. Początek sportowej rywalizacji na miejskim stadionie przy al. Piłsudskiego 69a rozpocznie się 9 marca o godz. 16.

Wracają piłkarskie rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorek Młodszych. W najbliższą niedzielę zawodniczki do lat 16 Stomilanek Olsztyn podejmą na własnym boisku zespół Włókniarza Białystok. Juniorki młodsze zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli, a drużyna gości jest czwarta.

Mecz na obiekcie przy ul. Żytniej 71 (osiedle Dajtki) odbędzie 10 marca o godz. 14.