Perspektywy lokalnego rynku nieruchomości na tle Polski - Renata Zawadzka

2024-02-28 20:55:57(ost. akt: 2024-03-06 22:39:09)
Olsztyński rynek nieruchomości wciąż zmienia się i ewoluuje, przyciągając uwagę zarówno inwestorów, jak i osób poszukujących swojego miejsca pod słońcem. Podczas panelu dyskusyjnego “Perspektywy lokalnego rynku nieruchomości na tle Polski”, będziemy zgłębiać podobieństwa i różnice między rynkiem lokalnym a ogólnokrajowymi trendami. Renata Zawadzka, doświadczona agentka nieruchomości, przybliży nam tajniki tego dynamicznego rynku i podzieli się swoją wiedzą na temat aktualnych trendów, oczekiwań klientów oraz perspektyw rozwoju.

Poznajcie również prelegenta!

Renata Zawadzka - posiada 14 letnie doświadczenie we współpracy z Klientami biznesowymi i indywidualnymi, z którymi szybko nawiązuje relacje oparte na zaufaniu.

Rozumie potrzeby Klientów, oferuje sprawdzone rozwiązania oraz bezpiecznie przeprowadza Klientów przez proces sprzedaży i zakupu nieruchomości. Klienci cenią ją za pozytywną energię, zaangażowanie i bieżące wsparcie w procesie negocjacji. Motto, które jest nieustającą częścią jej pracy, to: „Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości”.

W wolnym czasie angażuje się w zespole folkowo-rockowych, który ma za sobą wiele sukcesów nie tylko na polskim rynku muzycznym, ale i zagranicznym.