Ruszyły przygotowania do VIII Kongresu Przyszłości | Samorządy 2024

2024-02-24 23:53:59(ost. akt: 2024-02-25 00:44:11)
Dołączcie do nas podczas VIII edycji Kongresu Przyszłości, poświęconej tematyce samorządowej. To niezwykła okazja do dyskusji nad kierunkiem rozwoju naszego regionu oraz wymiany doświadczeń między przedstawicielami samorządów, biznesu i społeczności lokalnej.

Kongres Przyszłości to:
Interesujące prelekcje i dyskusje - będziemy mieli okazję wysłuchać przedstawicieli samorządów i ekspertów z różnych dziedzin - ich głos w dyskusji pozwoli spojrzeć na przyszłość naszego regionu z nowej perspektywy.
Inspirujący goście - dołączą do nas wyjątkowi goście, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wizją przyszłości samorządów.
Stoiska wystawiennicze - poznajcie nowoczesne rozwiązania, projekty oraz produkty prezentowane przez lokalne przedsiębiorstwa i instytucje.
Strefa networkingowa - to Idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów, wymiany pomysłów i budowania relacji biznesowych.

Wstęp na Kongres Przyszłości Samorządy jest BEZPŁATNY!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zabrania głosu w dyskusji nad tworzeniem lepszej przyszłości naszego regionu! Zapraszamy serdecznie!

#KongresPrzyszłości