PŚ w strzelectwie - Klaudia Breś najlepsza w pistolecie w Granadzie

2024-02-17 00:08:26(ost. akt: 2024-02-17 00:10:14)

Autor zdjęcia: PAP

Klaudia Breś wygrała w hiszpańskiej Granadzie zawody strzeleckiego Pucharu świata w konkurencji pistoletu na dystansie 10 metrów.
Klaudia Breś (Zawisza Bydgoszcz) wygrała w hiszpańskiej Granadzie zawody strzeleckiego Pucharu świata w konkurencji pistoletu na dystansie 10 metrów.

Polka weszła do finału - z udziałem ośmiu najlepszych zawodniczek - z piątym wynikiem. Potrafiła jednak potem rozstrzygnąć zawody na swoją korzyść.

Breś zgromadziła 236,2 pkt i wyprzedziła zawodniczkę gospodarzy Andreę Victorię Ibarra Mirandę, która miała identyczny wynik. Na trzecim miejscu zawody ukończyła Manu Bhaker z Indii - 215,1 pkt.

Julita Borek (Dwór Grunwaldzki Poznań) była w stawce 54 startujących 34., natomiast Katarzyna Klepacz (Legia Warszawa) zajęła 50. lokatę.

Impreza w Granadzie potrwa do niedzieli.