Prawdziwa cenzura w Sejmie. Hołownia wyrzuca sprawozdawcę z mównicy

2024-02-11 20:52:00(ost. akt: 2024-02-11 17:07:58)

Autor zdjęcia: pap

Marszałek Szymon Hołownia, który na potrzeby piarowe usuwał barierki sprzed Sejmu, postanowił ustawić je dziś wokół mównicy sejmowej. Po spektaklu przerywania, pouczania i cenzurowania wystąpienia sprawozdawcy inicjatywy obywatelskiej „Tak dla rodziny, nie dla gender” - Krzysztofa Kasprzaka, Hołownia odebrał mu głos i uniemożliwił przedstawienie i uzasadnienie projektu ustawy, pod którym podpisało się 350 tysięcy Polaków.

Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina przytaczał przykłady zbrodni na dzieciach dokonanych przez przedstawicieli środowisk LGBT.

Marszałek Hołownia fakty te ocenił jako „obrażanie” i „insynuacje” skierowane przeciw środowiskom LGBT.

Wielokrotnie przerywał sprawozdawcy inicjatywy obywatelskiej jego wystąpienie z mównicy sejmowej i próbował pouczać, co przedstawicielowi projektu wolno mówić, a czego mówić mu nie wolno.
Kasprzak kontynuował swe wystąpienie.

W pewnym momencie Szymon Hołownia odebrał sprawozdawcy głos, wyłączył mu mikrofon i nakazał definitywne opuszczenie mównicy sejmowej.

„Sejm jest miejscem dla wszystkich. On jest waszym domem. On jest domem was wszystkich, którzy jesteście częścią wspólnego nam wszystkim społeczeństwa” – powiedział Szymon Hołownia. Ale to było 22 grudnia 2023 roku.
źródło: Sejm, youtube, Fronda.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. as. #3113618 11 lut 2024 21:52

    Hołownia pokazał kim naprawdę jest...

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz