Akcja łowcy pedofilów pod Kętrzynem. Dorosły mężczyzna umówił się z 14-latką

2024-02-05 18:30:41(ost. akt: 2024-02-06 12:25:22)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: W.B.

Pod Kętrzynem doszło do akcji przeprowadzanej przez łowcę pedofilów. Krzysztof Dymkowski wraz z pomocą policji ujął mężczyznę, który zdecydował się na rozmowę z 14-latką.
Krzysztof Dymkowski, znany w telewizji jako Łowca Pedofilów poinformował na swoim oficjalnym profilu o historii, która miała miejsce 2 lutego w małej miejscowości pod Kętrzynem. Około godz. 17 Krzysztof Dymkowski doprowadził do ujęcia obywatelskiego 36-letniego podejrzanego o pedofilię.

Podziękowania za akcję otrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego i dwóch funkcjonariuszy dzielnicowych. W e-mailu wspomniał również o swoim znajomym, Jacku z Lublina, który w dużej mierze przyczynił się do zatrzymania mężczyzny.

Internauta z Lublina poinformował Łowcę Pedofilów, że od blisko roku pisze z podejrzanym z okolic Kętrzyna. Podejrzany był świadomy, że dziewczynka, z którą pisze ma 14 lat. Podczas "relacji" często włączał transmisję na żywo, podczas której pokazywał jak się onanizuje. W wiadomościach można było również zobaczyć jak podejrzany pisze do dziewczynki, że chciałby mieć z nią dziecko.

Świadek udowodnił to zapisem rozmów i filmami.

Według Dymkowskiego zachowanie podejrzanego spełniało brzmienie art. 200, dlatego wraz ze swoją ekipą postanowił wyruszyć do Kętrzyna.

W momencie, gdy mężczyzna pojawił się na miejscu spotkania z 14-letnim dzieckiem, dokonano ujęcia obywatelskiego. Natychmiast również powiadomiono policjantów, którzy na miejscu pojawili się w 7 minut od zgłoszenia. Minutę po dzielnicowych pojawili się policjanci z Wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Dymkowski jest bardzo wdzięczny policjantom, że tak szybko pojawili się na miejscu zdarzenia i ujęli podejrzanego mężczyznę.

Łowca poinformował także, że skierował e-mail do Komendy Głównej Policji z podziękowaniami dla policjantów z KPP Kętrzyn za dokonanie obywatelskiego zatrzymania pedofila w małej miejscowości w okolicy Kętrzyna.