Znamy wyniki konkursu "Choinka ho ho ho!" Kto wygrał?

2024-01-17 11:34:20(ost. akt: 2024-01-17 13:17:12)

Autor zdjęcia: Freepik

Mamy najpiękniejszą choinkę! W konkursie „Choinka ho ho ho!”, który odbywał się na Facebooku „Gazety Olsztyńskiej”, wyłoniliśmy zwycięzców. Czekaliśmy na zdjęcia bożonarodzeniowych drzewek. Zasypaliście nas nimi!
Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki w domu. Przystrojone drzewka pojawiają się też w mieście i w instytucjach. Dzięki choinkom przestrzeń wokół nabiera świątecznej atmosfery. Aż chce się wtedy robić zdjęcia. Przesyłamy je wtedy rodzinie i przyjaciołom. Albo dzielimy się nimi, biorąc udział w konkursach na najpiękniejsze drzewko. Tak było też tym razem. Gdy na naszym Facebooku ogłosiliśmy konkurs „Choinka ho ho ho!” na najpiękniejsze drzewko, jakie wpadło wam w oczy, dzieliliście się swoimi spostrzeżeniami. Najczęściej przesyłaliście nam fotografie drzewek w waszych domach, ale nie brakowało też tych „oficjalnych”. I właśnie to drzewko okazało się najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe.

Na zdjęcia czekaliśmy do 6 stycznia. Otrzymaliśmy niemal 100 choinek. Jury miało więc nie lada wyzwanie, żeby wybrać zwycięzcę. Brało pod uwagę oryginalność, kreatywność i estetykę.

Nagrody dla zwycięzców


Najciekawszą choinką według jury okazało się zdjęcie pani Marty przedstawiające choinkę w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie.

Choinka ma prawie 4 metry wysokości, 19 okręgów i 2200 rulonów z papierowych gazet ozdobionych złotą farbą.

Zwycięska choinka w konkursie
Fot. archiwum prywatne
Zwycięska choinka w konkursie "Choinka ho ho ho!"

1. Podwójne zaproszenie na Bal Sportu i Biznesu w Hotelu Marina Club w Sile, koło Olsztyna, który odbędzie się 10 lutego 2024 roku trafia do pani Marty.
2. Aparat Instax-FUJIFILM (zestaw: aparat do fotografii natychmiastowej Mini 12 + wkłady) trafia do pani Irminy i Izabeli. 3.
3. Oprócz nagród głównych, komisja zdecydowała przyznać 10 wyróżnień. Wszyscy wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają roczną e-prenumeratę ,,Gazety Olsztyńskiej” i dodatkowo pakiet magazynów wydawanych przez Gazetę Olsztyńską.

Wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej. Prosimy o wiadomość zwrotną.