Kortowiada ujawnia kolejnego artystę – Kizo wystąpi na Scenie Głównej!

2024-01-16 12:53:18(ost. akt: 2024-01-16 12:55:26)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Future is coming – to hasło tegorocznej Kortowiady. 63. edycja wyjątkowych Olsztyńskich Juwenaliów potrwa od 22 do 25 maja i sprawi, że Kortowo wypełni się świętującymi studentami. Organizatorzy już od kilku miesięcy ujawniają artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia.

Bogaty skład koncertowy Kortowiady 2024


Już na ten moment line-up jest bardzo różnorodny – oprócz Darii Zawiałow, Margaret czy duetu Kwiat Jabłoni i zespołu Wilki na Scenie Głównej Kortowiady 2024 wystąpi także PRO8L3M, Lordofon, a także Dwa Sławy x Mielzky x Pers. Dziś ujawniono kolejnego reprezentanta polskiej sceny rapowej – Kizo wystąpi w maju na Plaży Kortowskiej!

Kizo po raz pierwszy zagra na Kortowiadzie


Kizo to raper i autor tekstów, jeden z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia, o czym świadczą wyróżnienia w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt. Jego najnowszy krążek, „Patocelebryta”, znalazł się na szczycie list sprzedażowych i pokrył podwójną platyną, a pochodzący z płyty singiel „TAXI” ogłoszono najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w 2023 roku.

Karnety z drugiej puli są nadal w sprzedaży


Kolejnych informacji na temat artystów, których występy zaplanowano na Kortowiadę 2024 można się spodziewać już za 2 tygodnie, czyli 30 stycznia, tradycyjnie o 12:00. Karnety na wydarzenie są nadal dostępne na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.bilety.kortowiada.pl. Festiwalowy merch zainteresowani mogą znaleźć w sklepie internetowym kortowo.store.

Sponsorami Głównymi wydarzenia są Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Max Premium Burgers.
Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.