Kwiat Jabłoni wystąpi w maju w Kortowie!

2024-01-03 09:10:38(ost. akt: 2024-01-03 09:25:14)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Na dobry początek nowego roku organizatorzy Kortowiady spieszą z kolejnymi informacjami na temat 63. edycji juwenaliów olsztyńskich! Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego świętować będą od 22 do 25 maja tego roku w Kortowie, a szczególnie w samym jego sercu, czyli na Plaży Kortowskiej. Do tej pory ujawniono 6 artystów, m.in. PRO8L3M, Darię Zawiałow, Margaret czy Wilki.

Na kortowiadowej scenie wystąpi Kwiat Jabłoni!


Kwiat Jabłoni to wyjątkowy duet – Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, uzdolnione, folk-popowe rodzeństwo, od 2018 roku nieustannie oczarowuje i zdobywa kolejnych fanów. Od 2019 roku, kiedy słuchacze zakochali się w płycie „Niemożliwe” właściwie ciągle wydają kolejne płyty i koncertują. W swojej karierze wystąpili chociażby na Open’er Festival czy Pol’and’Rock Festival, ale także na Kortowiadzie – przed dwoma laty zaczarowali publiczność na Plaży Kortowskiej. Teraz, niedługo po wydaniu kolejnej płyty, „Pokaz Slajdów”, powrócą nad Jezioro Kortowskie!

W styczniu pojawią się jeszcze 2 ogłoszenia


Kolejne informacje na temat tegorocznej Kortowiady zostaną ujawnione 16 stycznia, jak zawsze o 12:00.

W sprzedaży są karnety z drugiej puli oraz atrakcyjny merch


Zainteresowani, którzy nie nabyli jeszcze karnetów na Kortowiadę 2024, nadal mogą to zrobić – wystarczy odwiedzić stronę internetową www.bilety.kortowiada.pl. Bluzy, koszulki i inne gadżety z kolekcji FUTURE dostępne są w sklepie internetowym organizatora www.kortowo.store
Sponsorami Głównymi wydarzenia są Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Max Premium Burgers.
Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.