Quantcast

Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

DOM OPIEKI RAZEM W STAWIGUDZIE - miejsce, w którym życie nabierze nowych, pięknych kolorów jesieni życia.

2020-07-24 15:04:15 (ost. akt: 2020-07-24 15:04:58) Artykuł sponsorowany

Dom Opieki Razem to nowe miejsce na mapie Warmii i Mazur. To miejsce, które stanie się Państwa drugim domem. Będziecie Państwo do niego wracać i za nim tęsknić. Zapewniamy całodobową opiekę nad seniorami tworząc nowy standard życia na emeryturze.

Pomysł powstania Domu zrodził się z własnych przeżyć, doświadczeń i z potrzeby serca. Stworzyliśmy go według oczekiwań, które sami mielibyśmy wobec tego typu placówki, myśląc o naszych rodzicach, najbliższych i o nas samych.
Bazujemy na doświadczeniu w działaniu na rzecz innych - na rynku opieki senioralnej działamy od ponad 20 lat prowadząc już jeden dom opieki, który cieszy się bardzo dobrą reputacją. Poznając przez lata rynek opieki długoterminowej postanowiliśmy stworzyć kolejną placówkę - Dom Opieki Razem w Stawigudzie, gdzie dzięki naszemu doświadczeniu zamierzamy służyć kolejnym Seniorom oraz ich Rodzinom.

Walorem jest nasza lokalizacja - znajdujemy się w malowniczej warmińskiej miejscowości Stawiguda, 15 km od Olsztyna. Ośrodek położony jest w spokojnej, zielonej okolicy, przy lesie, nieopodal jeziora. Atrakcyjna lokalizacja pozwala cieszyć się ciszą i bliskością przyrody. W niewielkiej odległości znajduje się stacja kolejowa oraz droga ekspresowa S7 umożliwiająca dogodne połączenie min. z Warszawą czy Trójmiastem.

Stworzyliśmy takie warunki i atmosferę, aby nasi Podopieczni czuli się komfortowo, tak jak w domu. Naszym celem jest poprawa jakości życia osób wymagających opieki lekarskiej, rehabilitacji i długoterminowej pielęgnacji, dlatego też współpracujemy z wykwalifikowanym Personelem, dzięki któremu możemy oferować usługi na najlepszym poziomie.
Aktywności i zajęcia usprawniające dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Seniora. Terapeuci organizują szereg zajęć o charakterze kulturalnym, artystycznym i towarzyskim. Pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne – gimnastyka, ćwiczenia na przyrządach itp. Sala rehabilitacyjna została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt. Własna kuchnia zapewnia świeże i smaczne posiłki przygotowane według planów dietetycznych.

http://m.wm.pl/2020/07/orig/babcia-z-pielegniarka-638176.jpg

W naszym nowym Domu Opieki, z myślą o spotkaniach z najbliższymi przygotowaliśmy przytulne przestrzenie wspólne, gdzie można spędzać czas w towarzystwie innych mieszkańców oraz Rodziny. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu i obcowanie z naturą jest ważne dla każdego człowieka. Do dyspozycji pensjonariuszy przebywających w naszym ośrodku jest sporej wielkości, urokliwy o każdej porze roku ogród, który swoim wyglądem zachęca do spędzania czasu w otoczeniu przyrody.

Więcej informacji na www.domopiekirazem.pl lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 531-076-572.

http://m.wm.pl/2020/07/orig/logo-3-638177.jpg


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. stara baba #2958906 | 88.156.*.* 12 sie 2020 07:59

    Właśnie,proszę napisać,gdzie jest ten pierwszy ośrodek. Niedopatrzenie czy specjalny kamuflaż? Trzeba było wcale nie wspominać o tym, skoro nie podajecie miejscowości. Ceny to pewnie są zależne w dużej części od wysokości emerytury i nie tylko. Prywatne ośrodki mają takie stawki,że rodzina musi dołożyć,żeby starczyło na zapłatę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. wot #2956726 | 83.9.*.* 5 sie 2020 22:35

    Gdzie mieści się pierwszy Państwa dom opieki? Ile kosztuje pobyt w takim domu?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz