Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

WARMIA I MAZURY TO WYJĄTKOWA I BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

2020-06-25 12:37:17 (ost. akt: 2020-06-25 12:50:13) Artykuł sponsorowany

WARMIA I MAZURY TO MIEJSCE, KTÓRE POZWALA ZOBACZYĆ NIEMAL NIESKAŻONĄ NATURĘ I DZIKĄ PRZYRODĘ. TO PARKI KRAJOBRAZOWE I WIELKIE BOGACTWO ŚRODOWISKOWE, KTÓRE JEST DOCENIANE NA CAŁYM ŚWIECIE. TO TAKŻE REGION PEŁEN LASÓW ORAZ WIELKICH, OTWARTYCH PRZESTRZENI. JEST ON DOSKONAŁYM MIEJSCEM DO ODPOCZYNKU, REKREACJI I PRACY W NOWYM ŚWIECIE, W KTÓRYM NAJWAŻNIEJSZE STAŁO SIĘ NASZE BEZPIECZEŃSTWO. W SAMYM SERCU TEGO MALOWNICZEGO REGIONU POŁOŻONE SĄ PLUSKI - MIEJSCE, W KTÓRYM WARTO ZAMIESZKAĆ I CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.

http://m.wm.pl/2020/06/orig/fot2-633505.jpg

Piękno natury
Piękne widoki, światowej klasy zabytki, szlaki turystyczne i przede wszystkim wyjątkowe jeziora, jak chociażby krystalicznie czyste Pluszne – to sprawia, że Warmia i Mazury są jednym z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Oprócz tego prawnie chronione bogactwo natury, które można podziwiać w aż ośmiu parkach krajobrazowych, przebogatych w niezwykłe, wręcz baśniowe zakątki. Pagórki, lasy, łąki, rzeki i jeziora kojarzą nam się z tym czego teraz najbardziej potrzebujemy – spokojem, bezpieczeństwem i komfortem życia.

Nowe życie na Warmii i Mazurach
Warmia i Mazury to najlepsze miejsce, aby zmienić swoje życie w nowej rzeczywistości, która pokazała, że możemy ze względów sanitarnych być zmuszani do spędzania czasu w zamkniętych, zatłoczonych i pełnych spalin betonowych miastach. W okresie pandemii dla każdego z nas szczególnym priorytetem stało się bezpieczeństwo i komfort naszych rodzin i bliskich. A w obecnych czasach to przede wszystkim zapewnienie odpowiednich warunków do życia, znalezienie miejsca pełniącego funkcje domowe, biurowe i rekreacyjne. Praca w trybie zdalnym to nowe potrzeby, wśród nich większa przestrzeń do życia. Właśnie dlatego coraz więcej osób pragnie posiadać dom wśród przyrody i terenów zielonych, w którym można nie tylko spędzać czas z bliskimi, ale także właśnie pracować i uprawiać czynnie wszelkiego rodzaju sporty. Dla wielu, po okresie kwarantanny, chęć posiadania domu z własnym ogrodem, wśród natury stała się priorytetem. Obcując bowiem z przyrodą, stajemy się nie tylko szczęśliwsi, ale też zdrowsi. Bieganie, spacerowanie, pływanie — to wszystko jest bezcenne dla naszej kondycji fizycznej, a tego zabrakło nam podczas kwarantanny. Nie ma piękniejszych i lepszych terenów dla takich aktywności niż Warmia i Mazury.

Nowe trendy w budownictwie
Niespodziewanym, ale pozytywnym efektem koronawirusa jest humanizacja budownictwa. Zmniejszenie intensywności zabudowy jest elementem oczekiwanym przez klientów. Dziś konsumenci poszukują oferty z nową strukturą osiedli i ofert domów z ogrodem, a także dostępem do rekreacji i przyrody. Posiadanie mieszkania lub apartamentu coraz częściej będzie uzupełniane domem poza miastem. Zakup kolejnej nieruchomości stanie się sposobem na zabezpieczenie siebie i rodziny na wypadek wielomiesięcznej kwarantanny. Dom na przyjaznej Warmii jest bezpieczną przystanią, gdzie każdy z nas może się udać w przypadku kolejnego zagrożenia epidemicznego lub
utrzymującego się w miastach zanieczyszczenia powietrza. Ten trend potwierdzają eksperci, którzy przewidują, że wciąż będziemy pracować zdalnie, bo home office się po prostu sprawdził. Już teraz ludzie przekonują się, że np. w dwutygodniowym cyklu można spędzić 3-4 dni pracując zdalnie w domu. A rezydencja nad jeziorem, w otoczeniu pięknej przyrody, to jednocześnie własne biuro. Co ważne, takim planom będzie sprzyjać modernizacja dróg w Polsce. Komunikacja samochodowa, która jest najbezpieczniejszym środkiem przemieszczania się pod względem sanitarnym, umożliwia życie zarówno w mieście, jak i wśród natury.

Rezydencje Warmińskie – luksus wkomponowany w przyrodę, dla rodziny i bliskich
Marzeniem wielu staje się posiadanie domu, szczególnie na łonie natury. Rezydencje Warmińskie Pluski to odpowiedź dla wszystkich, którzy poszukują drugiego miejsca do zamieszkania dla siebie i swoich rodzin. To lokalizacja daleka od miejskiego zgiełku, jednocześnie doskonale skomunikowana z Gdańskiem, Olsztynem i Warszawą. Krajowa siódemka na odcinku od Warszawy do Trójmiasta niebawem będzie w całości drogą ekspresową. Pozostały 70-kilometrowy fragment na północ od Płońska jest w budowie, a prace postępują zaskakująco szybko. Rezydencje Warmińskie Pluski pozwalają na życie z zachowaniem dystansu społecznego, dającego każdemu poczucie bezpieczeństwa. Kolejna izolacja może przecież odbywać się w dużo lepszych warunkach niż betonowe miasto, np. w otoczeniu lasów, z widokiem na przepiękne jezioro Pluszne na Warmii.

Luksusowa nieruchomość to dobra inwestycja w niepewnych czasach
Nie ma pewniejszej lokaty kapitału niż luksusowa nieruchomość, która nie traci na wartości i staje się jednym z lepszych sposobów na zabezpieczenie majątku dla wielu inwestorów. Inflacja oraz słabnąca w ostatnich miesiącach złotówka, a także spadek zaufania do głównych walut skłaniają do zakupu tego typu nieruchomości. Co ważne, popyt wśród osób bardzo zamożnych nie spadnie. Ceny nieruchomości luksusowych w ostatnich latach rosną w bardzo dynamicznym tempie i są odporne na wielkie kryzysy, również ten z 2008 r. Inwestycja w luksusowe nieruchomości to stabilna lokata kapitału na rynku, który najwyższe wzrosty cen ma jeszcze przed sobą. Rezydencje Warmińskie to wyjątkowa inwestycja, która spełnia kryteria luksusowej i wyjątkowej nieruchomości. To bezpieczna przystań w niespokojnych czasach, która będzie procentować.

http://m.wm.pl/2020/06/orig/fot1-633504.jpg

II ETAP INWESTYCJI W SPRZEDAŻY

Osiedle Rezydencje Warmińskie Pluski (etap II) to:
• estetycznie ogrodzony, dozorowany teren o łącznej powierzchni osiedla 7,35 ha;

• 24, w większości zadrzewione posesje o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, o powierzchni od 2 do 4 tysięcy mkw. każda;

• 24 ekskluzywne wille o powierzchni użytkowej od 182 do 282 mkw. i dom zarządcy osiedla;

• wchodzący w skład kompleksu teren rekreacyjny nad brzegiem jeziora do wyłącznego użytku wszystkich właścicieli willi i ich gości;

• ekskluzywny dostęp do brzegu jeziora oraz pomostu do wyłączonego użytku mieszkańców;

• wewnętrzna, prywatna droga, zapewniająca komfortowy dojazd do każdej z posesji;

• pełna infrastruktura techniczna, media: prąd, ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominki z funkcją ogrzewania domu, wodociąg i kanalizacja podłączona do gminnych sieci.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt z biurem sprzedaży:
+48 696 367 169
pluski@rezydencje-warminskie.pl
www.rezydencje-warminskie.pl

http://m.wm.pl/2020/06/orig/fot3-633506.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja #2941572 | 37.248.*.* 30 cze 2020 21:38

    Tu juz nie ma spokoju...Mnostwo turystow i duzo samochodow...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz