Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Kilka dni, kilku blogerów, kilka propozycji. Spotkajmy się na Warmii i Mazurach!

2020-06-11 12:00:00 (ost. akt: 2020-06-10 11:15:11)

Autor zdjęcia: Igor Hrywna

Blogerzy od kilku lat inspirują internautów do organizowania sobie wypoczynku na własną rękę. 90% decyzji podróżniczych na świecie jest podejmowanych online, blogi mają ogromną moc opiniotwórczą. Docierają do swojej niszy, cieszą się sympatią i zaufaniem swoich czytelników, a także operują na osobistych wrażeniach i emocjach (a nie tylko na faktach, jak magazyny czy portale o podróżach).

Blogerzy wpływają na odbiorców treści w internecie dwojako. Poprzez „posiadanie” już swoich stałych czytelników – opisując swoje podróże podają im gotowe rozwiązania jak spędzać wolny czas. W tym przypadku z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że czytelnik zaufa blogerowi i pojedzie w to samo miejsce.

Zaufanie i inspiracja – to wszakże najmocniejsze strony blogerów. Zdarza się również, że osoba szukająca w internecie inspiracji wybierze miejsce urlopu pokazane właśnie przez blogera, chociaż wcześniej nie brała tego miejsca pod uwagę.

Opierając się na dużym zaufaniu społecznym blogosfery, jak również z uwagi na chęć wypromowania wielu obszarów oraz atrakcji regionu Warmii i Mazur, między 8 – 16 czerwca 2020r. przebywają na zaproszenie Warmińsko – Mazurskiej Regionalnej Oraganizacji Turystycznej 4 blogów; każdy przez 5 dni pokazuje w swoich mediach ciekawe miejsca w różnych obszarach:
– @szalonewalizkipl (www.szalonewalizki.pl) – miejsca z klimatem
– @ReadyforBoarding (www.readyforboarding.pl) – turystyka rodzinna
– @GlodnySwiata (www.glodnyswiata.pl) – turystyka kulinarna
– @traveloverpl (www.travelover.pl) – turystyka aktywna

Wakacje już niedługo, wiele osób będzie szukać inspiracji do podróżowania po odmrożeniu turystyki. A Warmia i Mazury ma wiele do zaoferowania!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB