Quantcast

Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Fizjoterapia w Szpitalu Miejskim znów działa

2020-05-07 13:05:29 (ost. akt: 2020-05-07 13:11:17) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Urząd Miasta w Olsztynie

Zgodnie z ostatnimi wytycznymi dotyczącymi znoszenia ograniczeń, możliwe było uruchomienie pracowni rehabilitacji. Z tej formy leczenia można już skorzystać w olsztyńskim Szpitalu Miejskim.

Formalnie osoby chore i cierpiące na dolegliwości bólów mogą przyjmować zabiegi od 4 maja. Dotyczy to rehabilitacji leczniczej, a nie usług prowadzonych w salonach masażu, które nadal pozostają zamknięte.
Pracownia Fizjoterapii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie wznowiła przyjmowanie pacjentów w środę (6 maja). Realizacja zabiegów odbywa się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Pacjenci powinni przestrzegać kilku najważniejszych zasad:
* telefonicznie ustalić termin i godzinę przyjęcia - nr tel. 89 532 62 43;
* przyjść punktualnie na wyznaczoną godzinę;
* wchodzić do szpitala głównym wejściem, gdzie odbywa się pomiar temperatury ciała;
* używać maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami;
* przynieść własny ręcznik.
- Zabiegom mogą być poddani tylko pacjenci bez kaszlu, bez kataru i bez gorączki - zastrzega Daria Rodziewicz z Miejskiego Szpitala Zespolonego.

W przypadku pozostałych poradni i pracowni diagnostycznych, obowiązują zasady wprowadzone w połowie marca. Wizyta może odbyć się w formie porady telefonicznej. W ten sposób są także wystawiane recepty i zwolnienia lekarskie. Godziny dyżurów i numery telefonów do poradni są na stronie internetowej Szpitala Miejskiego.


Polub nas na Facebooku: