Quantcast

Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Koronawirus: Dane z województwa warmińsko-mazurskiego

2020-04-23 17:07:41 (ost. akt: 2020-04-23 18:26:28)

Autor zdjęcia: pixabay

143 osoby zakażone, 56 osób wyzdrowiało. Poznaliśmy raport dzienny dotyczący zakażenia koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce i w regionie: relacja [LIVE] Koronawirus w Polsce i w regionie: relacja [LIVE] Sytuacja związana z koronawirusem jest dynamiczna. Na bieżąco sprawdzamy, co się dzieje w tej sprawie w Polsce oraz w województwie warmińsko-mazurskim.
Zobacz także: Koronawirus w Olsztynie: Zdezynfekowano blisko 300 przystankowych wiat Koronawirus w Olsztynie: Zdezynfekowano blisko 300 przystankowych wiat W dobie pandemii zapewnienie jak największego bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom to priorytet. Dlatego w nocy ze środy na czwartek (22/23 kwietnia) w...
Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego, stan na 23/04 godz. 15:30.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (23 kwietnia) wydaniu m.in.

Żukowska-CzaplickaPrzedsiębiorcy czekają na konkrety
Wiemy już, kiedy rząd planuje odmrozić gospodarkę. Powinno to być od początku lipca, choć nie wiadomo dokładnie, kiedy pełne wznowienie będzie możliwe. Rząd uzależnia luzowanie gospodarki od rozwoju pandemii w Polsce. Czy biznes wytrzyma?

Wróciły obowiązkowe szczepienia
Od 18 kwietnia wznawiane są obowiązkowe szczepienia, m.in. te wykonywane zaraz po porodzie. To efekt konsultacji Ministerstwa Zdrowia ze specjalistami. Decyzją ministra zdrowia szczepienia były do tej pory odroczone przez sytuację epidemiologiczną

Rodzice skatowali moje życie
Chodzi na terapię do psychoterapeuty, by zrozumieć to, co zdarzyło się w jej życiu. Chce zapomnieć o przeszłości i żyć normalnie. Bez koszmarów, strachu, niepewności. — Nie wiem, jak mam wybaczyć rodzicom i nie czuć żalu — mówi pani Irena.


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja #2910667 | 31.2.*.* 23 kwi 2020 22:26

    A gdzie wliczono chłopaków z wtzszejh szkoły pożarnictwa z Warszawy Nie mieliśmy w Gutkowie to nam przywieźli z Warszawy autobusem żeby mieli lepsze warunki A teraz rozpuszczoną młodzież 13 plus chodząca bez masek i zraz w stolicy Warmii za 2 tygodnie będzie 200 procent plus Pogięło tych co poluzowało zwłaszcza młodzież i wożą się z koroną po placówkach strazy pożarnej Czy ktoś myśli w tym kraju?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. XXXX #2910602 | 37.47.*.* 23 kwi 2020 19:21

    MOZECIE JUZ PRZESTAC O TYM PISAC NIE MA ZADNEGO WIRUSA TO SCIEMA

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)