Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Koronawirus na Warmii i Mazurach: raport dzienny

2020-04-22 18:46:59 (ost. akt: 2020-04-22 18:26:40)

Autor zdjęcia: pixabay

143 osoby zakażone, 47 hospitalizowanych. Poznaliśmy raport dzienny dotyczący zakażenia koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce i w regionie: relacja [LIVE] Koronawirus w Polsce i w regionie: relacja [LIVE] Sytuacja związana z koronawirusem jest dynamiczna. Na bieżąco sprawdzamy, co się dzieje w tej sprawie w Polsce oraz w województwie warmińsko-mazurskim.
Zobacz także: Od dzisiaj listy polecone trafią bezpośrednio do skrzynki Od dzisiaj listy polecone trafią bezpośrednio do skrzynki Epidemia koronawirusa wymusiła zmiany w świadczeniu niektórych usług. Od dzisiaj (22 kwietnia) listy polecone mogą być doręczane do skrzynki pocztowej...
Zobacz także: MZ: 135 nowych przypadków zakażenia, 22 osoby zmarły MZ: 135 nowych przypadków zakażenia, 22 osoby zmarły Mamy 135 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych — informuje Ministerstwo Zdrowia.
Zobacz także: Matury i egzamin ósmoklasisty prawdopodobnie w czerwcu. Od września nauka wciąż zdalna? zdjęcie jest ilustracją do tekstu 24 kwietnia maturzyści zakończą rok szkolny. Jednak wciąż nie wiadomo, kiedy będą mogli przystąpić do egzaminu maturalnego. Minister edukacji narodowej...
Zobacz także: Mieszkańcy Elbląga nie dostaną maseczek Mieszkańcy Elbląga nie dostaną maseczek Olsztyn, Pasłęk, Frombork, Rychliki – mieszkańcom miast i gmin dostarczane są darmowe maseczki w związku z wprowadzeniem nakazu noszenia ich w przestrzeni...
Zobacz także: Połączyli siły i zrobili coś dobrego [ZDJĘCIA, VIDEO] Połączyli siły i zrobili coś dobrego [ZDJĘCIA, VIDEO] Dziś do pierwszych pięciu powiatów w regionie trafi po kilkaset litrów płynu do dezynfekcji. Środek, który jest darem, otrzymają wszystkie powiaty. Trafi...
Zobacz także: Nowa aplikacja na smartfony. Czy pomoże pokonać koronawirusa? Nowa aplikacja na smartfony. Czy pomoże pokonać koronawirusa? Do sklepu Google Play trafiła ProteGO Safe - aplikacja, która pomoże kontrolować i zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Sprawdzajcie, pobierajcie,...
Zobacz także: Koronawirus: potwierdzono śmierć kolejnych 3 osób Koronawirus: potwierdzono śmierć kolejnych 3 osób Mamy 178 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Kolejne 3 osoby zmarły.
Dzienny raport o koronawirusie - stan na 22/04:


Liczba osób zakażonych koronawirusem w poszczególnych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego:


Ze statystyk zostali dzisiaj (22 kwietnia) wkreśleni dwaj strażacy, przypisani wczoraj do Olsztyna. Komunikat Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie:

W związku z brakiem możliwości podjęcia działań wynikających z zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie, wnioskuję o wykreślenie z rejestru pacjentów COVID-19 dwóch osób ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z województwa mazowieckiego. Działanie to podyktowane jest otrzymaną informacją telefoniczną o podjęciu działań przez Inspektorat Sanitarny MSWiA w Warszawie”.

A jak wygląda sytuacja w kraju?
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (22 kwietnia) wydaniu m.in.

MichalakPołączyli siły i zrobili coś dobrego
Dziś do pierwszych pięciu powiatów w regionie trafi po kilkaset litrów płynu do dezynfekcji. Środek, który jest darem, otrzymają wszystkie powiaty. Trafi do szpitali, domów pomocy społecznej, domów dziecka czy noclegowni.

Żegnamy się z inkubatorem
Pierwszy etap budowy siedziby wydziałów Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych właśnie się rozpoczął. Zapoczątkowało go burzenia dziekanatu WPiA.

Samoloty gaszą pożar w Biebrzańskim Parku
Jeszcze wczoraj płonęły trawy i trzcinowiska w Biebrzańskim Parku Narodowym. To jeden z większych pożarów w tym regionie w ostatnim czasie. Do akcji włączono m.in. gaśnicze samoloty z Olsztyna oraz stacjonujący w powiecie piskim dromader.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ABC #2911464 | 176.109.*.* 25 kwi 2020 13:00

  Jeśli poprzez perspektywę naszych polskich a także w wielu innych krajach zastosowanych obostrzeń oraz całej propagandy przyjrzy temu, jak postępują władze Szwecji, wniosek nasuwa się jeden - za jakieś 2 miesiące, może pół roku, na terenie Szwecji żywego, a przynajmniej nie dogorywającego człowieka, odnaleźć będzie trudno. Jednak o wiele bardziej niepokojąca będzie ta ewentualność, gdy okaże się, że po tym czasie Szwedzi mają się całkiem dobrze, a ich gospodarka jak normalnie działała, tak działa. Co wówczas będzie należało sądzić o decyzjach naszych władz, wywróceniu do góry nogami gospodarki, udręczeniu ludzi maseczkami, całym potokiem obostrzeń?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wolf #2911082 | 83.20.*.* 24 kwi 2020 20:02

  CZY KTOKOLWIEK DOSTAŁ odpowiedź od braniewskiego ZUS-u w sprawie złożonego tam dwa tygodnie temu wniosku o zwolnienie ze składek??? Wniosek poszedł i nie wiadomo nawet czy jest przyjety. Może coś źle wypełniono? Może się nie kwalifikuje? Ani be ani me ani kukuryku.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Czytelnik #2910283 | 83.12.*.* 22 kwi 2020 20:02

  Jeżeli statystyki nie kłamią to jestem dumny z naszego województwa tzn. z mieszkańców że o siebie dbamy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)