Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

W domu może być ciekawie

2020-03-25 14:18:35 (ost. akt: 2020-03-25 16:59:02)

Autor zdjęcia: arch. rodzinne

- Mamo zrobimy plakat, który pokazuje co można robić będąc w domu - zaproponowała Julia z podolsztyńskiego Bukwałdu. W ten sposób włączyła się w ogólnopolską kampanię # zostań w domu.

Julia Jotel, mimo swojego wieku, rozumie co się teraz dzieje. To mądre dziecko, dlatego postanowiła wspomóc akcję "zostań w domu". Na wyklejance umieściła obrazki, pokazujące co można robić w domu. W centrum umieściła rodzinę.

Julia ma już w tym pewne doświadczenie. Półtora roku temu jej projekt odblasku zwyciężył w konkursie krajowym Komendy Głównej Policji na symbol "Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Koronawirus nie wystraszył krwiodawców
Na krwiodawców z Warmii i Mazur można zawsze liczyć. Nie przestraszyli się epidemii i codziennie stawiają się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Dyrektor Grażyna Kula: mamy sytuację opanowaną.


Tanie paliwo już nie cieszy
Dawno już nie było tak tanio na stacjach benzynowych. Ceny paliw spadły nawet poniżej 4 zł za litr. Dziś jednak chyba nikogo to nie cieszy.

zdalna nauka
Szkoły przeszły do sieci
Lekcje online to zupełnie nowa rzecz w polskim systemie edukacji. Przygotowana na szybko, więc nic dziwnego, że natrafiła na wiele problemów. I to nie tylko natury technicznej...


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB