Quantcast

Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Bajkowy ślub odkrył rąbek tajemnicy [ZDJĘCIA]

2020-01-20 13:50:40 (ost. akt: 2020-01-20 14:09:27)
Targi Bajkowy Ślub

Targi Bajkowy Ślub

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Styczeń to czas, kiedy myśli się o najważniejszym wydarzeniach w roku. Dla wielu to ślub. Stąd tylu zainteresowanych Olsztyńskimi Targami Ślubnymi „Bajkowy ślub”. Bo ta impreza to nic innego jak gigantyczny bank wiedzy na temat tegorocznych trendów.

Każda panna młoda marzy, żeby mieć nieziemski ślub. Każdy pan młody też tak myśli. Dlatego XVI Olsztyńskie Targi Ślubne „Bajkowy ślub” cieszyły się aż tak ogromną popularnością. Na wydarzenie przyszło mnóstwo zakochanych par. Ale nie brakowało też przyszłych teściowych.
— Takiej imprezy potrzebowałam! Moja córka w sierpniu wychodzi za mąż i dużo rzeczy mamy już wiele rzeczy zapiętych na ostatni guzik. Ale jest jeszcze sporo czasu i są sprawy, które dopiero przed nami — opowiada Maria Żukowska z Olsztyna. — Śledzę trendy ślubne, ale w internecie. Dopiero tutaj mogłam zobaczyć wszystko na własne oczy. Jestem pod wrażeniem sukien ślubnych i wiązanek. Aż żałuję, że ja nie mogę stanąć na ślubnym kobiercu. Te trzydzieści lat temu, kiedy ja byłam panną młodą, nie było praktycznie niczego. Każdy ślub był do siebie podobny. Stosowało się podobne dekoracje, a na stołach królowały tradycyjnie schabowy i rosół. Dzisiaj pary młode dużo dłużej planują swoją uroczystość. Chcą uczynić ją wyjątkową i unikalną, a przede wszystkim taką „swoją”. Dzisiaj przyszła żona może czuć się dosłownie jak księżniczka.

Wydawać by się mogło, że moda ślubna jest ponadczasowa. Że króluje biały kolor, koronki, do tego welony i biżuteria. Prawda jest jednak taka, że każdy sezon przynosi coś świeżego, chociażby w detalach. „Bajkowy ślub” pokazał, że dziś nowoczesność łączy się z tradycją, a projektanci czerpią inspiracje z królewskich ślubów lub z ulic największych stolic mody. W tym sezonie jednak najmodniejsze będą romantyczne suknie uszyte z koronki.

Ale nie tylko! Styl Hollywood i glamour zawsze wyglądają idealnie. Satyna od stóp do głów, retro fale — można wymieniać i wymieniać.  Właśnie dlatego oferta prezentowana na targach była bogata. Można było oglądać, dotykać, a nawet smakować. Ale największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy. Do wygrania była na przykład suknia ślubna. Jednak twarz też trzeba „ubrać”. Dlatego atrakcją była również dwunasta już edycja Mistrzostw Makijażu Republiki Kreacji Małgorzaty Rucińskiej Make Up Show. W tym roku też po raz pierwszy pojawiły się Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master 2020.

ar
Targi Bajkowy Ślub

Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także