Quantcast

środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Sprzedawali podrobioną odzież i obuwie znanych marek. Grozi im 5 lat więzienia

2020-01-09 11:39:39 (ost. akt: 2020-01-09 12:15:20)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zakończyli sprawę prowadzoną przeciwko czwórce mieszkańców powiatu ostródzkiego, którzy wprowadzali do obrotu podrobioną odzież i obuwie znanych marek czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu.

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa przeciwko czwórce mieszkańców powiatu ostródzkiego, którzy na portalach społecznościowych sprzedawali podrobioną odzież i obuwie znanych marek. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 30 do 40 lat współdziałali ze sobą i dzielili się uzyskanym w ten sposób dochodem. Na ich trop wpadli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Policjanci w domu jednego z podejrzanych zabezpieczyli towar warty ponad 10 tysięcy złotych. Ubrania i buty z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi, które trafiły do kupujących zostały wycenione na ponad 5 tysięcy złotych.

Cała czwórka usłyszała zarzuty. Podejrzanym grożą kary nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostróda


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Doceń sportowców i podziękuj im za sportowe emocje!

Trwa 59. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Głosować można do 7 lutego.

Więcej informacji o plebiscycie >>>TUTAJ.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xxx #2861564 | 83.28.*.* 4 lut 2020 07:12

    Niech policja przestanie pilnować kulawego i jeżdzić do kościoła żeby przymuszać dzieci do komunii to będzie miała czas na zajęcie się bandytami i złodziejami . P.s. Pieszego patrolu policyjnego to nie widziałem już kilka lat , czyżby w policji byli sami inwalidzi albo policja nie ma pieniędzy na buty

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Frank Samochwała #2846392 | 83.6.*.* 9 sty 2020 12:44

    Wprowadzili do obrotu-sprzedawali, "podrobione umowy" ...rzekomo "walutowych kredytów hipotecznych "a w istocie tzw. derywaty-instrumenty finansowe ..na niespotykana skalę , szczyt w roku 2008 ...To ile teraz dostaną prezesi banków ...? pytam Ja "Frank" samochwała" dedykacją: "Jam jest CHF- zwany także "frank" ,wspomogłem w potrzebie już nie jeden bank. Chwalą mnie wszelkie swap'y i czczą derywaty , gdy posyłam konsumentów w komorników "łapy". Znają mnie hipoteczne bankowe umowy , bom Ja waloryzator , instrument bazowy. Me narzędzia pracy to denominacje, a niekiedy stosuję także indeksację. W każdym rodzaju wzorcu umowy ,przeliczam abuzywnie Wasz kredyt bankowy. Nigdy nie wchodzę na konto klienta , tam bank śle złotego - zasada to święta. I choć mnie nie ma w bankowym obrocie , to z konta klienta przeszmugluję krocie. In fraudem legis ,to obejście prawa , tu szczerze Wam wyznam - to super zabawa. A co na to złoty - pewnie się spytacie ?, on się już pogubił w tym paradygmacie. Tu już nikt nie wie o co w nim chodzi, bo kursem steruje ten kto dowodzi. I nie wierz nikomu drogi "kolego", że ma to z rynkiem coś wspólnego. Że gospodarka ma tu znaczenie ,to tylko ściema głupców "zwodzenie". To Ja tu rządzę ,miernik wartości, wbrew Konstytucji i bez litości. ps. I co mi zrobisz szanowny urzędzie , przecież dobro konsumentów masz ponoć na względzie?.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)