Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Uniwersytecki Teatr Muzyczny zaprasza na casting [VIDEO]

2019-11-02 12:55:00 (ost. akt: 2019-11-01 02:49:19)

Autor zdjęcia: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Już wkrótce na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie odbędą się castingi, w czasie których łowcy talentów z Uniwersyteckiego Teatru Muzycznego będą szukać obsady do nowego spektaklu. Co ważne, żeby wziąć w nim udział, nie trzeba być studentem. Wystarczy mieć skończone 18 lat.

Dyrektorem Uniwersyteckiego Teatru Muzycznego UWM w Olsztynie jest dr hab. Grzegorz Lewandowski. I teraz to, on wspólnie ze swoimi współpracownikami, szuka uzdolnionych muzycznie (i tanecznie) aktorów, którzy wezmą udział w nowym projekcie.

Jak będzie przebiegał casting? Jego pierwszym etapem będzie sprawdzenie warunków scenicznych i rozmowa kwalifikacyjna, czyli przesłuchanie. "Zapytamy o Twoje pasje i poprosimy o krótką prezentację własnej osoby. Poprosimy też o zaśpiewanie fragmentu dowolnego utworu" - zapowiadają przedstawiciele UTM.

Termin I: 7 listopada, godz. 16:00, Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318
Termin II: 8 listopada, godz. 16.00, Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318Uniwersytecki Teatr Muzyczny UWM, który szuka teraz nowych twarzy, ma za sobą już debiut. Grzegorz Lewandowski, pomysłodawca projektu wziął na warsztat musical "Me and my girl" kompozytora Noela Gaya z 1937 r. z akcją toczącą się w Londynie w latach 30. ubiegłego wieku.
Studenci Instytutu Muzyki różnych lat kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Premiera musicalu odbyła się w maju z okazji obchodów XX-lecia UWM. Kolejna okazja, by zobaczyć ten spektakl, będzie już w grudniu.

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB