Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

POGROMCA BANKSTERÓW

2019-10-07 17:04:08 (ost. akt: 2019-10-09 11:11:13) Artykuł sponsorowany
Manifestacja pod Belwederem przy pomniku Piłsudskiego

Manifestacja pod Belwederem przy pomniku Piłsudskiego

To już cztery lata walki o godność, ponad dwóch milionów Polaków. Jako poseł złożyłem w waszym imieniu trzy projekty ustaw, złożyłem wniosek o powołanie komisji śledczej ds. Afery „frankowej”; złożyłem zawiadomienie do Prokuratury po raporcie Najwyższej Izby Kontroli na temat tzw.”kredytów frankowych”. To była wielka batalia.

W ostatnich dniach, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej potwierdził, że polski konsument ma takie same prawa jak inni obywatele w UE. Banki nie mogą łamać prawa i stosować w umowach niezgodnych z prawem zapisów. Jednym słowem, koniec z eldorado bankowym i robieniem z Polski kolonii finansowej. Mamy prawo do godności i walki o swoje prawa. Z bankiem można wygrać i trzeba walczyć o swoje. Jako poseł wiedziałem, że potrzeba zmiany nie tylko prawa ale również uczciwego przekazu w mediach oraz wielkiej edukacji i uświadomienia problemu wśród polityków.

http://m.wm.pl/2019/10/orig/fot2-581967.jpg

Rozmawiałem na ten temat z przedstawicielami kancelarii Prezydenta RP, zadawałem pytania naszym Premierom, prezesowi Narodowego Banku Polskiego oraz NIK...toczyłem rozmowy z prezesem UOKiK, Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz Rzecznikiem Finansowym oraz posłami... Odnieśliśmy sukces, na terenie polskiego Sejmu już nikt nie ma wątpliwości, kto złamał prawo. W mediach, mamy inną retorykę a ludzie zgłaszający się do mojego biura z całej Polski dziękują za wsparcie oraz podtrzymanie nadziei, że można odzyskać godność i wolność. Po prostu, może być lepiej w tysiącach polskich domów. Przy okazji, pragnę podziękować wszystkim osobom zaangażowanym i wspierającym moją walkę, moj zespół. Mecenas Piotr Mikołajczyk jest autorem jednego z projektów Ustawy Kodeksu Cywilnego i wielu opinii prawnych; moi asystenci społeczni (10 osób) które w moim imieniu byli społecznymi obserwatorami na rozprawach sądowych. Władze stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, z którymi jestem w ścisłym kontakcie od lat oraz wiele setek osób które dostarczały mi materiałów i wiedzy do walki. Dziękuje.

Praca posła, to również żmudna działalność w okręgu poselskim: 12 powiatów, 66 gmin. Byłem wszędzie, i jak było trzeba aktywnie wspierałem lokalne władze w rozwiązywaniu problemów z wodą, budową dróg, remontami szpitali czy zakupem samochodów dla policji...W gazecie podsumowującej moją działalność poselską, jest wypunktowane wszystko co zrobiłem. Na stronie www.poselmaciejewski.pl można się zapoznać ze wszystkimi moimi działaniami. Wielu twierdzi, że jestem jednym z najbardziej pracowitych posłów mijającej kadencji. Czy to prawda? Warto sprawdzić samemu, odsyłam do lektury Gazety poselskiej.

http://m.wm.pl/2019/10/orig/fot-3-581966.jpg


Andrzej Maciejewski
Poseł na Sejm RP

http://www.poselmaciejewski.pl/

https://www.facebook.com/poselMaciejewski/


Polub nas na Facebooku: