Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

KameaSenior

2019-09-30 08:27:35 (ost. akt: 2019-09-30 08:37:07) Artykuł sponsorowany

Wielowymiarowa opieka senioralna świadczona w miejscu zamieszkania. Naszą misją jest służenie osobom starszym, aby mogły jak najdłużej cieszyć się niezależnością oraz czerpać radość z życia i obcowania z otoczeniem. Wspieramy również rodziny i bliskich seniorów.

Pragniemy otoczyć osoby starsze opieką kompleksową i zadbać o ich zdrowie fizyczne oraz psychiczne. W ramach naszych usług oferujemy nieodpłatnie poradę oraz stałą opiekę dietetyka, fizjoterapeuty oraz terapeuty zajęciowego. Nasi opiekunowie budują relację z seniorem oraz jego rodziną i są odpowiedzialni za współpracę z pozostałymi specjalistami.

Podczas pierwszej wizyty u podopiecznego zapoznajemy się z jego potrzebami i preferencjami oraz konsultujemy je z rodziną. Utworzony w ten sposób plan opieki uwzględnia stan zdrowia psychicznego i fizycznego seniora, a także stanowi wytyczne dla opiekuna. Rodzina podopiecznego może w każdej chwili zapoznać się z planem opieki oraz z bieżącymi raportami z jego wykonania.

KameaSenior to:
- opieka godzinowa - jest usługą dla rodzin, które nie chcą zostawiać swoich bliskich bez opieki na czas, gdy wychodzą lub wyjeżdżają z domu. Ten rodzaj opieki sprawdza się podczas wyjazdów weekendowych, urlopowych lub wtedy, gdy stały opiekun potrzebuje zająć się sprawunkami. Oferujemy również opiekę nocną.
- opieka stała - skierowana jest do seniorów potrzebujących stałej pomocy, a także do rodzin poszukujących opieki dla swoich bliskich na czas, gdy wychodzą do pracy. Ofertę dostosowujemy do potrzeb seniora uwzględniając jego preferencje oraz stan zdrowia.
- szkolenia dla rodzin z zakresu czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych - prowadzimy je w miejscu zamieszkania seniora, aby móc dostosować materiał edukacyjny do indywidualnych potrzeb i konkretnych warunków. Szkolenie obejmuje tematy z zakresu podstawowej opieki nad osobą chorą w domu, komunikacji z podopiecznym oraz roli opiekuna. Udzielamy także rad związanych z dofinansowaniem z NFZ na środki pomocnicze oraz sprzęt ortopedyczny.
- koordynacja opieki domowej - we współpracy z rodziną układamy plan opieki, który obejmuje zarówno czynności opiekuńcze, jak i kalendarz wizyt lekarskich, zajęć rehabilitacyjnych i innych. Pomagamy w pozyskaniu odpowiedniego sprzętu domowego oraz w uzyskaniu dofinansowania na zakup pieluchomajtek i środków pielęgnacyjnych. Nasz koordynator kontaktuje się z ramienia rodziny z pielęgniarką środowiskową, ośrodkiem pomocy społecznej i innymi instytucjami wspierającymi rodziny, których bliscy wymagają stałej opieki.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami.
www.kameasenior.pl
kontakt@kameasenior.pl
tel. 739 658 886

Jesteśmy po to, by pomóc Tobie oraz Twoim bliskim.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB