środa, 8 kwietnia 2020. Imieniny Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Premier Morawiecki na zamku w Nidzicy

2019-09-29 17:18:03 (ost. akt: 2019-09-30 08:33:00)
Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w nidzickim zamku

Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w nidzickim zamku

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

W sali rycerskiej nidzickiego zamku odbyło się spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. — Wdrożyliśmy programy społeczne i rozwojowe za 80 miliardów złotych i gwarantujemy, że te programy będą kontynuowane – przypomniał.

Nidzica była wczoraj (29 września) kolejnym miastem, które odwiedził przed wyborami parlamentarnymi 13 października premier Mateusz Morawiecki.
— Zielona Polska, to program Prawa i Sprawiedliwości na kolejne lata — zapowiedział w niedzielę Mateusz Morawiecki w Nidzicy. Podkreślił również, że nasz region, jako Zielone Płuca Polski muszą być zachowane i odpowiednio zagospodarowane.

— Wdrożyliśmy programy społeczne i rozwojowe za 80 miliardów złotych i gwarantujemy, że te programy będą kontynuowane — zapewniał premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty na zamku w Nidzicy.

Przypominał, że Polska jest jednym z trzech największych eksporterów w przemyśle meblarskim, a ten właśnie przemysł u nas kwitnie. Nie zapomniał o drodze krajowej nr 16 i apelował o głosowanie w wyborach parlamentarnych.

Jak powiedział, Fundusz Dróg Samorządowych pomoże w modernizacji dróg w Nidzicy. Na przykład na ulicę Kościuszki przeznaczono 13 milionów złotych dotacji. Powiat nidzicki już zyskał blisko 30 milionów.

Premier nie zapomniał o ekologii. Przypomniał, że już obniżył normy alarmowe dla pyłów. Jak dodał, poprawie czystości środowiska ma również służyć zalesianie i program „mój prąd”, który zachęca do montowania paneli słonecznych. Podkreślił, że poszerzane są także możliwości sprowadzania z zagranicy gazu.

roz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin81 #2797837 | 89.64.*.* 30 wrz 2019 21:25

    Super! Pan Morawiecki to najlepszy premier jakiego mieliśmy w Polsce od lat! Ja trzymam za niego kciuki!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Polak #2797657 | 89.228.*.* 30 wrz 2019 15:57

    Ojciec na łożu śmierci a synalek wycieczki po kraju sobie robi za państwowe pieniądze, to trzeba być kanalią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)