Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Nauka jest ważna przez całe życie [VIDEO]

2019-09-17 10:38:45 (ost. akt: 2019-09-17 11:18:22)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Trwa kampania społeczna "Dni uczenia się dorosłych 2019", wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się.

— Celem kampanii jest wspieranie osób dorosłych w edukacji przez całe życie. Ważne jest, aby każda osoba dorosła pamiętała, że po ukończeniu szkoły warto jest inwestować w swój rozwój na każdym etapie życia — mówi koordynator regionalny kampanii Jolanta Taperek, Dyrektor Zarządzająca Modern School.

Zapraszamy do zostania Partnerem tej wyjątkowej kampanii społecznej.
— Szukamy osób prywatnych, firm i instytucji, które chciałyby nieodpłatnie zorganizować warsztat, spotkanie czy prelekcję i w ten sposób wesprzeć osoby dorosłe w uczeniu się przez całe życie. Ważne jest, aby takie spotkanie było nieodpłatne i żeby mieszkańcy nie tylko Warmii i Mazur, ale też całej Polski mogli z takich zajęć skorzystać — podkreśla Jolanta Taperek.

Więcej informacji o kampanii >>> TUTAJ.


Kampania została objęta honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Dodatkowo instytucje, które wpierają i współpracują przy organizacji dni to : Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytet Otwarty, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Instytut Badań Edukacyjnych, Konfederacja Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Konfederacja Lewiatan.

Rejestracja wydarzeń odbywa się >>> TUTAJ.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także