Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka napisali list do policjantów z Warmii i Mazur

2019-09-16 10:18:48 (ost. akt: 2019-09-16 10:37:10)
Akcja poszukiwawcza po wypadku z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno trwała kilka dni

Akcja poszukiwawcza po wypadku z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno trwała kilka dni

Autor zdjęcia: Zuzanna Ołdakowska

Treść listu ujawniono na stronie KWP w Olsztynie. Co rodzice tragicznie zmarłego producenta filmowego napisali do policjantów z naszego województwa?

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie otrzymał list z podziękowaniami za działania poszukiwawcze, które funkcjonariusze prowadzili w drugiej połowie sierpnia na jeziorze Kisajno.

W liście podpisanym przez Jerzego Staraka i Annę Woźniak-Starak czytamy m.in.
"Chcielibyśmy podziękować, za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób" (pisownia oryginalna).
Zobacz także: Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka [AKTUALIZACJA] Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka [AKTUALIZACJA] W czwartek rano (22 sierpnia) odnalezione zostało ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, że znany producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno 18...

Rodzice zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka przyznają także, że "Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych (w liście - przyp. red.) osób, w tym szczególnie trudnym dla nas i dla wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych szczególnie bolesnych okolicznościach".Przypomnijmy, że od czasu tragicznych wydarzeń, do których doszło w Fuledzie, rodzina zmarłego nie wypowiadała się w mediach.

Ostatnio, po długiej przerwie, zdecydowała się na zamieszczenie wpisu na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak, dziennikarka i żona zmarłego.

Napisała m.in. "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne."

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) onPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Barnaba #2792452 | 83.31.*.* 17 wrz 2019 21:34

  Niby tacy inteligentni a nie wiedzą, że nazwiska odmienia się przez przypadki. „Tomasza Klimek” - fatalnie to brzmi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. taaaaaa #2792190 | 213.73.*.* 17 wrz 2019 11:41

  ponadstandardowe zaangażowanie bo był bogaczem a sprawa była medialnie głośna. jak szarakowi coś się stanie to pierwszą czynnością policji jest sporządzenie wniosku o umorzenie postępowania.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. do gazety #2792051 | 37.248.*.* 17 wrz 2019 00:33

  dlaczego nie napisaliście ile budżet państwa ma zapłacić odszkodowania za śmierć Olewnika to wyrok trybunału europejskiego który wskazał winne służby tym zaniedbaniom

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Real #2792008 | 31.6.*.* 16 wrz 2019 22:16

  To miłe, że ludzie mimo swoich problemów pamiętali o podziękowaniu za pracę służb. I też dobrze o tych ludziach świadczy.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. zbych #2791914 | 89.228.*.* 16 wrz 2019 19:36

  Słyszalem,ze jest jakiś fundusz na rzecz ratowników wodnych,policjantów,wojska i tam powinna trafić skromna suma pieniązków a na piśmie wystarczą dwa słowa "Dziekujemy Wam"

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (11)