Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Przyjemna nauka z każdego krańca świata

2019-09-06 08:00:00 (ost. akt: 2019-09-06 11:07:24)

Autor zdjęcia: Materiały Prasowe

Kariera i inne obowiązki sprawiają, że często nie ma cię w domu? A może po prostu nie lubisz zbyt długo przebywać w jednym miejscu i wolisz podróżować po świecie? Jeśli mimo tego chcesz nauczyć się angielskiego, wybierz BigOn i przekonaj się, że nauka jeszcze nigdy nie była taka łatwa.

BigOn to nowoczesna szkoła języka angielskiego, w której nie zobaczysz tablicy czy dziennika. Tutaj zamiast na niewygodnym, drewnianym krześle siedzisz w swoim ulubionym fotelu. Brzmi ciekawie? To dopiero początek!

Szkoła oferuje naukę języka angielskiego online. Taka forma edukacji to niemal same korzyści. Możesz się uczyć w dowolnym miejscu, nawet jeśli często wyjeżdżasz w delegacje służbowe czy po prostu jesteś na wakacjach na innym kontynencie. Wystarczy jedynie szybki internet, komputer, telefon lub tablet ze sprawną kamerą, głośnikami i mikrofonem oraz możliwość używania programów takich jak Word, Power Point i programu do plików pdf.

Nauka online pozwala również na prowadzenie lekcji w formie indywidualnej, co rzadko zdarza się w tradycyjnych szkołach. Ponadto możliwe jest dopasowanie lekcji do twojego dnia pracy. Jeśli pracujesz w trybie zmianowym lub jesteś w delegacji, lekcje możesz odbyć rano, po południu lub w dniu wolnym od pracy. Indywidualne podejście zapewnia również efektywnie przepracowany czas zajęć, który jest dopasowany do znajomości języka.

BigOn to nie tylko nauka indywidualna. W ofercie szkoły znajdziesz jeszcze kursy do matury i innych egzaminów, angielski ogólny oraz specjalistyczny w tym dla budowlańców, biznesowy czy skierowany do personelu medycznego. Ponadto prowadzone są kursy dla dzieci, nauka u klienta biznesowego, kursy korporacyjne, szkolenia językowe w firmach oraz kursy w niewielkich, maksymalnie czteroosobowych grupach.

Wszystkie lekcje prowadzone online odbywają się w wirtualnym pokoju, który jest niezwykle funkcjonalny i umożliwia przesyłanie nagrań, filmów czy ćwiczeń. Co ważne nauka zawsze odbywa się w czasie rzeczywistym z wykwalifikowanym nauczycielem.

Zajęcia prowadzi pani Marta, właścicielka szkoły, która jest nauczycielką oraz tłumaczem języka angielskiego. — Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem absolwentką m.in. Cambridge Regional College w Wielkiej Brytanii oraz Bergen University College w Norwegii — mówi nauczycielka.
I dodaje: — Posiadam bogate doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku z osobami z różnych kultur. Nauka języka angielskiego może być przygodą.

W swojej pracy pani Marta zawsze stara się sprawiać, żeby nauka języka była przyjemnością, a przekazywane przez nią treści były jak najłatwiejsze do przyswojenia. Właśnie dlatego często łamie standardy. Wiedza z książek to jedno, ale praktyka to drugie. Nauka angielskiego poprzez dyskusje oraz komentowanie bieżących spraw ze świata sprawia, że jej uczniowie szybko oswajają się z językiem i, jak sami przekonują, jeszcze szybciej robią w nim postępy.

A o skuteczności jej nauki świadczy choćby fakt, że zaufało jej już wielu uczniów. — Kształcę osoby z różnych stron Polski, które często podróżują po kraju i nauka online jest dla nich doskonałych rozwiązaniem. Są też osoby z zagranicy, które zaufały BigOn i cieszą się z efektów nauki — kończy pani Marta.


http://m.wm.pl/2019/09/orig/adventure-awaits-575317.jpg
Polub nas na Facebooku: