Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Wybory do Sejmu i Senatu 2019: kandydaci

2019-09-04 08:00:25 (ost. akt: 2019-09-16 14:26:20)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Wybory do Sejmu i Senatu już 13 października. Na kogo będzie można oddać głos? Przygotowaliśmy listy kandydatów w naszych okręgach.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 35 (część województwa warmińsko-mazurskiego obejmująca obszary powiatów: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski oraz miasta na prawach powiatu: Olsztyn)



Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Cichoń Janusz Władysław
— Wasilewska Anna
— Pampuch Mirosław Józef
— Papke Paweł
— Wojciechowska Anna
— Wrochna Artur Zenon
— Chmieliński Igor
— Konopka Marek
— Czopińska Małgorzata
— Lipnicki Edmund
— Góralska Elżbieta Maria
— Ofierska Małgorzata Dorota
— Maksymowicz Ewa Katarzyna
— Mieruński Zbigniew Jan
— Kłoczko Bartłomiej Artur
— Ciborski Tadeusz
— Ramotowski Adam Stanisław
— Lewkowicz Magdalena
— Waś Beata Katarzyna
— Kuchciński Marcin Andrzej

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość:
— Lisiecki Piotr Cezary
— Pitura Tomasz
— Michalewicz Joanna
— Tytz Jerzy Stanisław
— Borysowski Paweł Arkadiusz
— Michalski Radosław Jan
— Zielińska Justyna
— Dębkowski Cezary
— Markowska Anna
— Lichacz Martyna
— Adamska Danuta
— Gołębiewska Paulina
— Wysocki Kamil Michał

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
— Maksymowicz Wojciech Stefan
— Arent Iwona Ewa
— Chojecki Artur Henryk
— Kossakowski Wojciech
— Małecki Jerzy Wojciech
— Gosiewski Jerzy Antoni
— Kozłowski Patryk
— Nowacki Robert Krzysztof
— Żuchowski Henryk
— Rudnik Dariusz Stanisław
— Bukowska Beata Anna
— Szostak Izabela Kamila
— Marchel Karol Robert
— Tołwińska Zdzisława Barbara
— Juchniewicz Andrzej
— Michalska Jolanta Anna
— Suchocka Agnieszka Jolanta
— Szostkowski Tomasz
— Mieszkowska Ewa
— Wypij Michał Piotr

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
— Pasławska Urszula Stefania
— Falkowski Henryk Tadeusz
— Hećman Krzysztof Wiesław
— Król Radosław
— Jaskulska Sylwia Monika
— Piwowarczyk Marcin Marian
— Kurzątkowski Andrzej
— Licznerska Grażyna Zyta
— Stegienko Mirosław Wojciech
— Urbanowicz Emilia
— Eidtner Alicja
— Szałko Agnieszka
— Andrzejewski Jarosław Arkadiusz
— Sieroński Mateusz Andrzej
— Kropiwnicka Iwona
— Franczuk Jarosław
— Jamroga Józef Maksymilian
— Harań Beata Ewa
— Krajewski Jaromir Andrzej
— Śląska-Zyśk Wioletta

Komitet Wyborczy Skuteczni Piotra Liroya-Marca:
— Abramski Paweł Stanisław
— Gancewska Iwona Elżbieta
— Łazuka Piotr
— Walczak Stanisław Jan
— Kusior Maciej Franciszek
— Krajewska Zuzannna Maria
— Cymerman-Maciejowska Marta
— Sobierajska Teresa Gracjana
— Zawadzki Paweł Tomasz
— Figiel Andrzej Jan

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej:
— Kulasek Marcin Robert
— Matuszewska-Boruc Małgorzata Emilia
— Górski Hubert
— Michnik Łukasz
— Kobylińska Lucyna
— Tarasiewicz Sława Iwona
— Pyszna Malwina Maria
— Rumiński Krzysztof
— Chmielewska-Sujata Monika
— Pieniak Jarosław
— Rutkowski Bartłomiej
— Maliszewski Krzysztof
— Gulczyński Marcin
— Litman Ewa
— Jakubas Daniel Stanisław
— Olkowska Małgorzata
— Nadolna Janina
— Piotrowska Anna Elżbieta
— Dalkowska Beata
— Grucela Bartosz

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 34 (część województwa warmińsko-mazurskiego obejmująca obszary powiatów: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki oraz miasta na prawach powiatu: Elbląg):



Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy:
— Penkalski Wojciech Adam
— Falkowska Agnieszka
— Jasina Stanisław Czesław
— Kucińska Agnieszka Anna
— Kępiński Krzysztof
— Kowalska Anita
— Orłowski Tomasz
— Lewandowska Monika Marcjanna
— Drewa Jarosław
— Kwaśniewska Jolanta
— Banach Piotr Roman
— Smolińska Jolanta Maria
— Nałęcz Ryszard
— Łożyńska Anna
— Zaorski Mariusz Wojciech
— Sycz Anna

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Protas Jacek
— Hordejuk Bernadeta Justyna
— Gelert Elżbieta Kazimiera
— Cieśliński Piotr
— Dembek Ewa Barbara
— Królak Katarzyna
— Janicki Marian
— Dziąg Leszek Jan
— Zabłocka Elżbieta
— Czyżyk Antoni
— Kowalski Ryszard
— Janczewska Krystyna
— Borkowski Marek
— Domańska Angelika Jolanta
— Piśkiewicz Łukasz
— Sycz Miron

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość:
— Wyrębek Andrzej Piotr
— Szynkielewska Kaja Ewelina
— Łożyński Krystian Maciej
— Kaczkowski Tomasz Jacek
— Hul Marek
— Połeć Agnieszka Maria
— Ruksztełło Teresa Genowefa
— Zenowicz Marika
— Szczepańska Genowefa Grażyna
— Chrapan Marek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
— Krasulski Leonard Seweryn
— Wilk Jerzy Zbigniew
— Babalski Zbigniew
— Kazimierczuk Marcin
— Modzelewska-Kozioł Monika Anna
— Godźiński Damian Jan
— Kowszyński Paweł Andrzej
— Ołdakowski Adam
— Węgłowska Anna
— Goik Karolina Ewa
— Piątek Anna
— Kamińska Grażyna
— Andruszkiewicz Jolanta Wiesława
— Gontarz Robert
— Kierozalski Grzegorz
— Pawlik Jacek Roman

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
— Ziejewski Zbigniew
— Żuchowski Piotr
— Frejnik Dariusz
— Pietrulewicz Edward Mieczysław
— Szakiewicz Paweł
— Sowicka Małgorzata Dorota
— Marchalewska Monika Barbara
— Huszcza Robert Jan
— Granacka Katarzyna
— Wiśniewski Andrzej Janusz
— Słomczyńska-Kądziołka Anetta Krystyna
— Jaskólska Wioletta
— Żyliński Adam Jacek
— Nisiewicz Ewa
— Groblewski Krzysztof
— Żelichowski Stanisław

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej:
— Falej Monika Walentyna
— Zielonka Andrzej Jan
— Bartkowska Emilia
— Klim Ryszard
— Zdanowski Daniel Adrian
— Piekart Sylwia
— Pasjak Janusz
— Gierej Jakub Przemysław
— Koliński Robert
— Falkowska-Hojan Milena
— Pacyno Piotr
— Pągowska Urszula Klara
— Przyborowski Wincenty Marian
— Szulc Mirosław Józef
— Wójcik Paweł

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 86 obejmujący obszary powiatów: nidzicki, olsztyński, szczycieński oraz miasta na prawach powiatu: Olsztyn



Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Słoma Jarosław Marek

Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Henryka Bubla:
— Bubel Leszek Henryk

Komitet Wyborczy Wyborców Lidia Staroń — Zawsze Po Stronie Ludzi:
— Staroń Lidia Ewa

Komitet Wyborczy Prawica:
— Maciejewski Andrzej

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 87 obejmujący obszary powiatów: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, piski, węgorzewski



Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Piotrowska Jolanta

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
— Kopiczko Małgorzata

Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Mazur"
Tołwiński Stanisław

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 85 obejmujący obszary powiatów: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki



Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Gorczyca Stanisław Andrzej

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
— Orzechowska Bogusława

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 84 obejmujący obszary powiatów: bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski oraz miasta na prawach powiatu: Elbląg



Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
— Wcisła Jerzy

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
— Sadowski Sławomir
Polub nas na Facebooku: