środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach? Wznowiono poszukiwania nad jeziorem Kisajno

2019-08-19 08:33:23 (ost. akt: 2019-08-19 08:46:24)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Dzisiaj (19 sierpnia) rano wznowiono poszukiwania nad jeziorem Kisajno. Nieoficjalnie wiadomo, że zaginioną osobą jest Piotr Woźniak-Starak, znany producent filmowy, a prywatnie mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak, znanej także pod panieńskim nazwiskiem Szulim.

Przypomnijmy, że do wypadku łodzi motorowej doszło w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno w pobliżu miejscowości Fuleda (pow. giżycki).

Jak wynika z ustaleń policji, w chwili wypadku na pokładzie łodzi znajdowały się dwie osoby. Jedna z nich zdołała wydostać się na brzeg. — 27-letnia mieszkanka Łodzi powiedziała, że pływała na motorówce z 39-letnim mężczyzną. Podczas wykonywania gwałtownego manewru oboje wpadli do wody. Kobiecie udało się przepłynąć około stu metrów, by dotrzeć do brzegu, mężczyzny poszukują służby ratunkowe — mówiła w niedzielę Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Do wydarzenia miało dojść niedaleko miejsca, w którym rodzina Staraków ma liczącą ponad 200 ha posiadłość. Poszukiwania zaginionego mężczyzny trwają. Okoliczności zdarzenia bada policja.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB